• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novadu popularizēs Tallinas tūrisma izstādē „Tourest 2015”

Šogad no 13. līdz 15.februārim Tallinā, Igaunijā notiks Starptautiskā tūrisma izstāde „Tourest 2015”, kur Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) organizētajā Latvijas nacionālajā stendā piedalīsies Gulbenes novada pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pārstāvji. Izstāde „Tourest” ir lielākais gada notikums tūrisma nozarē mūsu kaimiņzemē, kas pulcē gan pašmāju, gan ārzemju tūrisma nozares profesionāļus.

 

Izstādē tiks pārstāvēts Latvijas nacionālais stends ar tūrisma saukli “Latvia. Best Enjoyed Slowly” (Izbaudi Latviju nesteidzoties!). Apmeklētājiem stendā būs pieejami jaunākie tūrisma informatīvie materiāli par Latviju un tās reģioniem. Iepazīstoties ar Gulbenes novadu, ikviens interesents varēs saņemt Gulbenes novada tūrisma kartes igauņu, krievu un angļu valodā, iegūt informāciju par tūrisma piedāvājumu un atpūtas iespējām novadā, kā arī uzzināt vairāk par Gulbenes-Alūksnes Bānīti. Ar Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu iepazīstinās PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” darbinieces Marta Ludborža un Laura Lulle.

 

Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem Igaunija ir valsts, no kuras nu jau vairākus gadus pēc kārtas sagaidām tūristus visā Latvijā arvien pieaugošā skaitā. Par 17,3 % pērn pieauga igauņu tūristu skaits, kas deviņos mēnešos pārsniedza 90 tūkstošus.

Tourest 2015

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *