• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novads tiks pārstāvēts tūrisma izstādē “Balttour 2012”

No 10. līdz 12. februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 19. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2012”, kurā arī šogad tiks pārstāvēts un atraktīvi prezentēts Gulbenes novads.

Ikvienu izstādes apmeklētāju Gulbenes novada stendā sagaidīs Gulbenes bufeta ar dzīves gudrajām,  šarmantajām un sarunām atvērtajām bufetniecēm, kas ne tikai cienās ar novada mājražotāju labumiem, bet arī sniegs patiesus un praktiskus ieteikumus par dzīves jēgas meklēšanu un dvēseles un miesas sakopšanu.

Ar stancijas bufetu uz izstādi ieradīsies arī Gulbenes-Alūksnes bānīša depo mītošā, spilgti oranžā motordrezīna, kas izgatavota 1989.gadā. Tajā laikā tā kalpoja materiālu, instrumentu un ceļa remonstrādnieku brigāžu nogādāšanai darba vietā pa šaursliežu dzelzceļa ceļiem. Ikvienam būs iespēja smalki izpētīt motordrezīnu tuvumā un pie tās nofotografēties. Savukārt āķīgu jautājumu mīļiem Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs būs sagatavojis īpašu pārsteigumu – mīklu minēšanu ar nelielām, bet mīļām balvām-suvenīriem, ko sagādājuši vairāki novada tūrisma uzņēmēji.

Izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta un dalīta arī jaunā Gulbenes novada tūrisma karte, kas būs parocīga ikvienam ceļotājam un ļaus plašāk iepazīt ne tik tālo un interesanto Gulbenes pusi.

Šajā gadā Gulbenes novads kopā ar Vidzemes tūrisma asociāciju piedalīsies arī trīs izstādēs kaimiņvalstīs – Igaunijā un Lietuvā. Tuvākā no tām notiks Tallinā, februāra otrajā pusē, nākamā – marta sākumā Viļņā, taču uz trešo ārvalstu izstādi novads dosies uz Tartu, pašā vasaras sezonas sākumā – maija vidū.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *