• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novads tiks pārstāvēts Tūrisma informācijas tirgū Cēsīs

Vidzemes tūrisma informācijas centri un radošo industriju pārstāvji sestdien, 5.februārī, piedalīsies Vidzemes tūrisma informācijas tirgū Cēsīs, ko organizē Vidzemes Tūrisma asociācija. Tirgū ikviens būs gaidīts arī Gulbenes novada teltī, kur varēs iedvesmoties jauniem ceļojumiem Gulbenes novadā un iepazīt novada amatniekus un mājražotājus.

Gulbenes novada tūrisma speciālisti piedāvās jaunākos tūrisma informācijas bukletus, iepazīstinās ar īpašajiem piedāvājumiem un lielākajiem pasākumiem un aktivitātēm šajā sezonā un izstāstīs, kurus tūrisma objektus šovasar ikvienam noteikti ir jāapmeklē Gulbenes novadā. Tirgus apmeklētājiem būs iespēja arī ieklausīties keramiķes Ievas Anžes stāstos par viņas nodarbošanos un iegādāties unikālos māla traukus, kas ikviena uzmanību piesaistīs ar savu oriģinālo dizainu. Rokdarbniece Mārīte Kopāne tirgus apmeklētājus pārsteigs ar skaistām pērļu rotām. Savukārt nobaudīt gardus mājās darinātus vīnus varēs vīna darītavas “Vecpāpani” teltī. Saimnieks Māris pastāstīs par katru vīna šķirni un vīna darīšanas tradīcijām, kas izkoptas gadu gaitā.

Vidzemes tūrisma informācijas tirgus notiek Meteņu laikā – viduspunktā starp Ziemassvētkiem un Lieldienām, kad, domājot par jauno aktīvo tūrisma sezonu, kopā tiek pulcēti Vidzemes tūrisma profesionāļi un radošo industriju uzņēmēji, lai piedāvātu pārbaudītas vērtības un jaunas idejas Vidzemes apceļošanai.

Ieeja tirgū, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus un uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *