• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novads prezentēja sevi 22. staptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2015”

No 6.–8. februārim Rīgā, Ķīpsalas hallē norisinājās 22. starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2015”, kas vienkopus pulcē labākos nozares profesionāļus un ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionos.

Arī šogad Gulbenes pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” kopā ar Gulbene – Alūksne Bānīša pārstāvjiem iepazīstināja ar aktuālāko tūrisma piedāvājumu Gulbenes novada stendā.

Trīs dienu laikā izstādi apmeklēja aptuveni 30 100 interesentu, no kuriem 5 300 bija tūrisma profesionāļi. Izstādes laikā cilvēki aktīvi interesējās par aktīvās atpūtas iespējam un saimniecību apmeklējumu, ļoti atzinīgi novērtēja jaunā stenda iekārtojumu, kurā bija ietverti Gulbenes novada atpazīstamākie simboli – Gulbis un Bānītis. Papildus sagatavotājām tūrisma kartēm un bukletiem, apmeklētājiem tika dota iespēja degustēt mājražotāju piedāvāto produkciju no SIA “Mū siers” dažādu šķirņu sierus, Z/S “Vecpāpani” mājās gatavotos vīnus un ābolu čipsus, Viļa un Marijas Kļaviņu (Z/S “Birzupes 2”) smeķīgos lauku labumus, kā arī Z/S “Ozoli” cepto maizi, kā arī bija iespēja saņemt jauku apkalpošanu no mūsu atraktīvajām Bufetčicām, kuras jau ir kļuvušas par šīs tūrisma izstādes atpazīstamības simbolu.

Aģentūras direktore I.Kovtuņenko, pauda atziņu: “Prieks, ka arvien vairāk cilvēku interesējās par atpūtas iespējām Gulbenes novadā nedēļas nogalē, atvaļinājumu pavadīšanas iespējām, ir samazinājušies 1 dienas braucieni, tādēļ mums arvien vairāk ir jādomā, ar kādiem tūrisma piedāvājumiem piesaistīt cilvēkus, lai viņi uzkavētos pie mums 2-3 dienas, lai viņiem tā būtu interesanta un saturīga atpūta”.

Šogad papildus tūrisma kartēm un bukletiem tika izstrādāts pasākumu flaieris “Atklāj un iepazīsti Gulbeni”, kurā ir informācija par lielākajiem gada pasākumiem Gulbenes novadā. Šo flaieri ir iespējams saņemt Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā (Gulbene, Ābeļu iela 2).

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pateicas SIA „Gulbenes-Alūksnes bānītis”, kā arī visām iesaistītajām personām, uzņēmējiem un mājražotājiem, kas ar savām idejām, palīdzību, degustācijas lietām, prezentācijām un atbalstu piedalījās izstādes sagatavošanās darbos un norises laikā.

PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”IMG_8767IMG_8699IMG_8766IMG_8722IMG_8709IMG_8702

IMG_8768

IMG_8705

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *