• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novadā viesosies Lietuvas un Igaunijas žurnālisti

Šajā piektdienā, 15.martā Gulbenes novadu apciemos kaimiņvalstu žurnālisti, lai iepazītos ar novada tūrisma piedāvājumu ģimenēm ar bērniem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Žurnālisti un fotogrāfi no Lietuvas un Igaunijas dienas pirmajā pusē viesosies Gulbenes-Alūksnes Bānītī, apskatīs un uzzinās vairāk informāciju par Stāmerienas pagasta apskates objektiem, aktīvās atpūtas un nakšņošanas iespējām, kā arī pusdienos atpūtas kompleksā „Sonāte”. Savukārt dienas otrajā daļā programma turpināsies Gulbenē, kur žurnālisti iepazīsies ar

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja, Kāzu muzeja un Vecgulbenes muižas piedāvājumu. Vizīte noslēgsies atpūtas parkā „Lācītes”, kur, dodoties ekskursijā pa kompleksu, viesi apskatīs plašās atpūtas iespējas, kā arī baudīs gastronomisko piedāvājumu.

 

Žurnālistu vizīti organizē un dienas programmu veido Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sadarbībā ar PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”. Vizīte tiek rīkota saistībā ar Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centra dalību TAVA organizētajā Latvijas nacionālajā stendā tūrisma izstādēs Viļņā un Tallinā.

Laura Lulle
Tūrisma speciāliste
PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *