• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novada tūrisma uzņēmēji iepazīst Smilteni

4. aprīlī Gulbenes novada tūrisma uzņēmēji piedalījās PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” organizētajā pieredzes apmaiņas braucienā uz Smilteni.

Tika iepazīta pilsēta un tās vēsture, Tepera ezera promenāde, Mēru muiža un jaunā Smiltenes novada medicīnas vēstures ekspozīcija. Dalībniekiem bija iespēja degustēt Firsta bērnības kārumus, kurus bija sagatavojuši Smiltenes tehnikuma audzēkņi. Apmeklējot bērzu sulu “Birzī” ražotni, tika uzzinātas receptes, kā bērzu sulas saglabāt atspirdzinošas un vērtīgas, savukārt lauku mājās “Donas” uzzinājām par maizes cepšanas tradīcijām.

Aģentūras tūrisma organizatore Džeina Apsīte stāsta, ka “pieredzes apmaiņas brauciens uz Smiltenes novadu, manuprāt, bija lieliska iespēja ne tikai pasmelties jaunas idejas un rast iedvesmu, bet arī vienkārši satikties ar jauniem tūrisma nozarē strādājošiem un līdzīgi domājošiem cilvēkiem”.

Paldies vēlamies pateikt, Modrim Apsītim, Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītājam, par uzņemšanu savā novadā.

Foto: Tepera ezers un promenāde

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *