• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu prezentēs izstādē „Balttour 2015

No 6. līdz 8.februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies Baltijā lielākais tūrisma notikums – 22.starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2015”, kas vienkopus pulcē labākos nozares profesionāļus un ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionā.

Šajā gadā Gulbenes novadam būs jauns stenda vizuālais noformējums, kur īpašu vietu ieņems pamanāmi bukletu statīvi ar novada atpazīstamākajiem simboliem – gulbi un bānīti. Līdzās iespējai saņemt dažādus informatīvos materiālus un uzzināt visu nepieciešamo informāciju un ieteikumus ceļošanai pa Gulbenes novadu, stendā varēs nobaudīt mājražotāju gardo produkciju un piedalīties aktivitātēs. Ar novada tūrisma piedāvājumu iepazīstinās Gulbenes novada pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” darbinieces un SIA „Gulbenes-Alūksnes bānītis” pārstāvji. Papildus varēs uzzināt informāciju par ekskursiju piedāvājumu ar Gulbenes elektrovilcieniņu, kas Latvijā tika atzīts par „Veiksmīgāko jauno tūrisma produktu 2014”.

Par stenda vizuālo noformējumu un iekārtojumu rūpējas dizaina un mākslas studija „Sfēra”, kā arī mākslinieks Ivars Vecāns.

Tāpat kā iepriekšējos gados, 2014.gada izcilākie tūrisma nozares profesionāļi saņems balvu GADA CILVĒKS TŪRISMĀ. Tūrisma nozares portāls TurismaBizness.lv ir uzsācis tūrisma nozares profesionāļu aptauju. Balvas „Gada cilvēks tūrismā 2014” tiks pasniegtas 06.02.2015, starptautiskās tūrisma izstādes „Balttour 2015” atklāšanas dienā. Kandidātus apbalvojumam arī no Gulbenes novada aicinām pieteikt līdz 28.01.2015., aizpildot anketu šajā mājas lapā: http://turismabizness.lv/lv/bizness/54190-iesaki-kandidatus-balvai-gada-cilveks-turisma-2014

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra

„Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

balttour

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *