• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novada tūrisma piedāvājums tiks prezentēts 3 starptautiskās tūrisma izstādēs

Šogad PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” dosies uz 3 starptautiskām tūrisma izstādēm, lai prezentētu Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu.

Jau janvāra beigās novada tūrisma piedāvājums tiks prezentēts starptautiskajā tūrisma izstādē “Adventur 2020”, kas no 24.-26.janvārim norisināsies Viļņā, Lietuvā, pēc tam “Balttour 2020”, kas no 31.janvāra līdz 2.februārim norisināsies Rīgā, bet no 7.-9.februārim “Tourest 2020” Tallinā, Igaunijā.

Izstādēs tiks prezentēts viss aktuālais novada tūrisma piedāvājums, sniegta informācija par jaunākajām apskates vietām un lielākajiem pasākumiem novadā. Būs iespēja degustēt dažādus Gulbenes novada mājražotāju gardumus un iesaistīties dažādās aktivitātēs. Apmeklētāji tiks aicināti gan iegriezt laimes ratu, iepazīties ar SIA “Gulbenes – Alūksnes Bānītis” dzelzceļniekiem, nofotografēties uz vēsturiska fona un izdrukāt vilciena biļeti uz savu sapņu galamērķi, tādējādi iepazīstot IIC “Dzelzceļš un Tvaiks” piedāvājumu, gan uzzināt vairāk par Stāmerienas pils piedāvājumu un tūrisma apceļošanas akciju pa Gulbenes novada saimniecībām.           

Pēc dalības izstādēs tiks papildināts un atjaunots arī Aģentūrā esošo bukletu klāsts par citu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pilsētu tūrisma piedāvājumu.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir noslēgusi 04.10.2018. līgumu Nr. SKV-L-2018/180/120 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *