• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novada tūrisma piedāvājuma komplekti nopērkami internetā

Pašā vasaras pilnbriedā – jūlijā – ir atvērts jauns tūrisma portāls www.eventsgulbene.lv, kurā ikviens ceļotgribētājs varēs iegādāties dažādus tūrisma piedāvājumu komplektus Gulbenes novadā.

 

Pašreiz portālā apskatāmi un nopērkami divi atpūtas piedāvājumu komplekti Rankas pagastā – „Rankas pagasta odziņas” un „Brīvdienas Rankā”, kas ļauj iepazīt vienu daļu no Gulbenes novada plašā tūrisma piedāvājuma. Abi ekskursiju komplekti ceļotājus iepazīstinās ar vides veselības saimniecību „Kalna Pakalnieši”, kur apmeklētājiem tiek piedāvāta lauku labumu degustācija un dabas takas „Augšā-lejā” apskate, tāpat būs iespēja viesoties saimniecībā „Vecpāpani” un nogaršot dažādu garšu mājas vīnus. Savukārt, apmeklējot Rankas pagasta kultūrvēsturiskā mantojuma centru, gida pavadībā varēs uzzināt daudz jauna un interesanta par pagasta un skolas dzīvi no seniem laikiem līdz pat mūsdienām. Ekskursiju komplekti atšķiras ar nakšņošanas vietām: vienā piedāvājumā ceļotājiem iespējams nakšņot atpūtas parkā „Lācītes”, savukārt otrā – brīvdienu namā „Vecpāpani”.

Portāls veidots ar mērķi dot iespēju ikvienam interesentam ērti un ātri iegādāties vēlamo atpūtas piedāvājumu komplektu no jebkuras vietas Latvijā un citur pasaulē. Jāpiemin, ka tas ir draudzīgs ne tikai latviešu tūristiem, bet arī krieviski un angliski runājošiem ceļotājiem, jo piedāvājumus iespējams apskatīt un rezervēt gan latviešu, gan krievu, gan angļu valodā. Lai ekskursija uz Gulbenes novadu būtu vēl plašāka un daudzveidīgāka, iegādājoties ekskursijas komplektu, ceļotājam būs pieejama informācija par papildus aktivitātēm un apskates objektiem tuvākajā apkārtnē.

Portāls www.eventsgulbene.lv ir tapis sadarbojoties Gulbenes novada pašvaldības aģentūrai „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ar uzņēmumu „Events Latvia”.

                                                                                                                                

Informāciju sagatavoja:
Laura Lulle
tūrisma speciāliste

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *