• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novada mājražotāji gatavojas dalībai izstādē „Rīga Food – 2013”

No 4.līdz 7.septembrim jau 18.reizi Ķīpsalas izstāžu zālēs norisināsies Starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes tehnoloģiju, iepakojuma, inovāciju, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde „Riga Food-2013”, kas pulcēs dalībniekus ne tikai no Latvijas, bet arī citām valstīm. Ik gadu šo izstādi apmeklē ap 35 000 interesentu no visas pasaules.

Izstādes ietvaros norisināsies gan meistaru konkursi pavāriem, bārmeņiem un konditoriem, gan pārtikas produktu konkursi.  Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunumiem, ko piedāvā uzņēmēji, zinātnieki un pētnieki pārtikas nozarē.

Pirmo reizi uz šo izstādi dosies 5 mūsu novada pārtikas mājražotāji, lai prezentētu savus ražojumus: SIA „MŪ Siers”- siera produkciju, saimniecība „Vecpāpani”- ābolu čipsus, saimniecība „Kalna Pakalnieši”- eko sieru, saimniecība „Birzupes-2”- pašceptu maizi, saimniecība „Kļaviņi”-bioloģisko medu. Šie mājražotāji savu ražoto produkciju regulāri piedāvā Zaļajā tirdziņā. Plānots, ka 5.septembra pēcpusdienā Gulbenes novadu prezentēs mūsu slavenās Bānīša bufetčicas, reklamējot vietējo mājražotāju produkciju Vidzemes stendā.

Šogad pirmo reizi izstādes stenda platību pārtikas mājražotājiem apmaksā Vidzemes plānošanas reģions, kurš veido vienotu stendu visiem Vidzemes reģiona novadu mājražotājiem. Gulbenes novada dome segs stenda noformējuma un ceļa  izmaksas kopīgam transportam novada mazo pārtikas mājražotāju nokļūšanai uz Rīgu un atpakaļ. Visus organizatoriskos jautājumus kārto pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.

Aicinām visus interesentus apmeklēt izstādi „Riga Food-2013”, Ķīpsalas izstāžu ēkā.

 

Pašvaldības aģentūra
 „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *