• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novada lauku tūrisma uzņēmēji turpina apgūt angļu valodu

Laika posmā no 22.oktobra līdz 19.decembrim PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” īsteno apmācību programmu “Angļu sarunvaloda Gulbenes novada lauku tūrisma uzņēmumu attīstībai un konkurētspējai”, kurā piedalās un valodas prasmes apgūst 11 Gulbenes novada lauku tūrisma nozarē strādājošie.

Programmas mērķis ir paaugstināt tūrisma nozarē strādājošo angļu sarunvalodas prasmes un komunikācijas spējas ar ārvalstu tūristiem, tādā veidā palielinot konkurētspēju apkārtējo novadu lauku tūrisma uzņēmēju vidū un dodot nozīmīgu ieguldījumu novada sociālekonomiskajā attīstībā.

 

Šajā laika posmā – gandrīz divu mēnešu laikā – apmācību dalībnieki ir apguvuši angļu sarunvalodas pamatzināšanas un turpinās apgūt un pilnveidot šīs zināšanas, lai spētu komunicēt ar ārvalstu viesiem, piedāvājot sava uzņēmuma pakalpojumus, kā arī iepazīstinot ar novada apskates objektiem. Apmācību dalībniece Natālija Kokare, atpūtas kompleksa “Ferma” vadītāja, saka: “Ar kursiem līdz šim esmu apmierināta un ceru vēl daudz ko iemācīties apmācību turpinājumā”. Arī atpūtas kompleksa “Ziedugravas” īpašnieks Gundars Rubenis apstiprina apmācību lietderību: “Kursus vērtēju ļoti labi. Līdz šim esmu apmeklējis visas nodarības un ticu, ka iegūtās zināšanas ir vērtīgas un noderēs nākotnē”.

Apmācību programma tiek īstenota ar Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas finansiālo atbalstu, pieaugušo un neformālās izglītības programmu organizēšanas ietvaros. Angļu sarunvalodas kursi tiks turpināti arī nākamajā gadā no 2.janvāra līdz 18.februārim.

PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pateicas Gulbenes kultūras centram par atbalstu telpu nodrošināšanā apmācību programmas realizēšanas laikā.

Laura Lulle
Tūrisma speciāliste
Pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”
Foto: Laura Lulle

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *