• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novada bibliotēkā viesosies Akvelīna Līvmane

18.februārī plkst.18.00 Gulbenes novada bibliotēkā Eiropas kultūras vakarā „Vīrieša spēkam un sievietes veselībai” viesosies aktrise, astroloģe un dziedniece Akvelīna Līvmane.

Akvelīna Līvmane ikvienam ir pazīstama kā aktrise neskaitāmās spilgtās lomās Dailes teātrī, kā arī kinofilmās. Par Margaritas lomu filmā „Novēli man lidojumam nelabvēlīgu laiku” (1980) un Astras lomu filmā „Rudens rozes” (2004) aktrise saņēmusi Nacionālo kinobalvu „Lielais Kristaps”.

Pirms 15 gadiem A.Līvmane nopietni sākusi pievērsties astroloģijai un dziedniecībai. Lasītāji, kuri mācās piekopt veselīgu dzīvesveidu, viņas vārdu ievērojuši uz vairākām grāmatām. Akvelīnas Līvmanes grāmatā „Dziedināt mīlot…” (2009) apkopoti mūžībā aizgājušā dzīvesdrauga dziednieka Rolanda Bērziņa padomi. Tajā atrodami vērtīgi vērojumi par krāsu iedarbību uz cilvēka energoinformatīvo lauku, par emociju ietekmi uz veselību, par su-džok atveseļošanas sistēmu

„Zaļās iedvesmas grāmata” (2010) stāsta par to, kādas barības vielas organismam ir nepieciešamas, izskaidro, cik nozīmīga ir zaļā enerģija – zaļumi, augļi un saules gaismas, iepazīstina ar svaigēšanu kā dzīvesveidu, kas spēj atjaunot organismu.

Grāmata „Veselība pilienu pa pilienam” (2011) radusies, pārcilājot gadu gadiem krātos pierakstus par veselības saglabāšanu un uzturēšanu un atsaucot atmiņā R.Bērziņa praktisko darbu dziedināšanā.

2011. gadā apgādā „Zvaigzne ABC” iznākusi Lijas Brīdakas un Akvelīnas Līvmanes grāmata par aktrises bērnību, skolas gaitām, darbu „Zem sargeņģeļa spārna”. 

Eiropas kultūras vakaru „Vīrieša spēkam un sievietes veselībai” organizē Europe Direct informācijas centrs Gulbenē.

Ieeja – bez maksas.

Iveta Krūmiņa,
Gulbenes bibliotēkas
Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *