• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes elektrovilcieniņš atkal aicina doties ceļojumā pa pilsētu

Foto: Aleksandrs Lustiks

Gulbenes elektrovilcieniņš jau 4.maijā uzsāks jauno sezonu, aicinot ikvienu doties interesantā nepilnu stundu garā braucienā pa Gulbeni un izzināt aizraujošus stāstus un leģendas par pilsētu, tās vēsturi un attīstību.

Elektrovilcieniņa maršruts savienos pilsētas abus vēsturiskos centrus, ļaujot iepazīt gan Gulbenes dzelzceļa mezglu, gan senās Vecgulbenes muižas apkārtni. Vilcieniņš braucienu uzsāks no Gulbenes dzelzceļa stacijas un brauciena laikā ļaus iepazīt ievērojamākās Gulbenes vietas un apskates objektus. Brauciena dalībniekiem būs iespēja piedzīvot pozitīvas emocijas, klausoties vilcieniņa vadītāja-gida stāstos par to, kā pilsētas ikdienā senatnīgums savijas ar mūsdienīgo, kā cauri laiku lokiem gulbenieši lepojas ar savu kultūrvēsturisko un industriālo mantojumu un rūpējas par pilsētas sakoptību un attīstību. Brauciens ļaus atklāt Gulbeni no jauna, pārvēršoties par nelielu ceļojumu laikā, uzzinot ne mazums interesantu faktu par Gulbeni toreiz un tagad.

Maijā elektrovilcieniņš kursēs no trešdienas līdz svētdienai. Trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās ar vilcieniņu varēs izbraukt pulksten 10:00, 11:30, 13:00, 16:00, 17:30 un svētdienās – plkst. 10:00, 11:30, 13:00. Turpmākajos sezonas mēnešos vilcieniņš kursēs visas septiņas dienas nedēļā. Iespēja pieteikt braucienu, zvanot pa tālruni 26557582. Ir iespējams iegādāties arī dāvanu kartes braucienam ar elektrovilcieniņu. Sīkāka informācija par vilcieniņa kursēšanas grafiku, izmaiņām tā darbalaikā un dažādiem īpašajiem braucienu piedāvājumiem – mājaslapā www.visitgulbene.lv, kā arī sociālo tīklu kontos.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *