• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes Eko/Velo sacensības!

28.jūnijā, sestdien, Gulbenē notiks vairāki velo pasākumi visai ģimenei. Plkst.11:00 tiks dots starts amatieru velo sacensībām „Gulbenes velo 2014”. Būs veiklības brauciens bērniem „Gjensidige velo”, kuros jaukas pārsteiguma balvas ir sarūpējusi apdrošināšanas akciju sabiedrība „Gjensidige Baltic”. Kā viena no izzinošām aktivitātēm būs komandu eko – velo orientēšanās pa pilsētu „Kas labi domā, tas gudri dara!”, kurā var piedalīties gan komandas (līdz četriem cilvēkiem), gan individuāli braucēji.

Tāpat ikviens tiek aicināts laicīgi domāt par sava velosipēda izdaiļošanu, jo plānots netradicionālo velosipēdu konkurss – parāde „Velo un Mode”. Šajā konkursā uzvarētāji būs izdomas bagātākie velo braucēji, kuri savus velosipēdus būs pārvērtuši savdabīgos modes objektos.

Velo svētkos PARTYBIKE “KĀRLĪTIS” (Rīga) piedāvās vizināšanos pa Gulbenes pilsētu  – tas ir liels kājminams aparāts uz riteņiem, un uz priekšu brauc cilvēkiem minot tā pedāļus. Uz Partybike ir 14 vietas, no kuriem 8 min pedāļus. Pārējie 6 atpūšas ērtos krēslos. Brauciena laikā var mainīties ar vietām, tā lai visi ir gan atpūtušies, gan minušies!

Velo dienas laikā būs iespēja baudīt gardo mājas saldējumu no z/s„Jaundimdāni” savukārt apbalvošanas ceremonijas laikā mūs priecēs jauniešu folkmūzikas grupa „Rikši” (Rēzekne) ar koncertu.

Sacensību un braucienu nolikumi apskatāmi šeit:

Nolikums_amatieru_riteņbraukšana

Nolikums_bērnu_veiklības_brauciens

Nolikums_eko_velo_orientešanās

Nolikums_netradicionālos_velosipēdu

Pašvaldības aģentūras

„Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” kolektīvs

EkoVelo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasākums tiek organizēts projekta „Globālās izglītības sabiedrības veidošana” ietvaros (Līguma Nr. DCI-NSAED/2012/287-929). Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības atbalstu.

 „Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Savienībai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu”.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *