• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes dzelzceļa stacijā un Stāmerienas pilī vērs durvis informācijas punkti

    

Laika apstākļiem kļūstot siltākiem, ir atsākusies arī aktīvā tūrisma sezona. Jau šobrīd ir manāma lielāka ceļotāju interese par ceļošanas iespējām Latvijā un arī Gulbenes novadā.

Lai ceļotājiem radītu iespēju saņemt informāciju klātienē, nevis tikai virtuālajā vidē vai telefoniski, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, sākot ar 19.maiju, aicina ikvienu interesentu, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, iegriezties informācijas punktā Gulbenes dzelzceļa stacijā, kur varēs iegūt informāciju par pieejamajiem tūrisma pakalpojumiem un atpūtas iespējām Gulbenes novadā, saņemt tūrisma bukletus, uzzināt par  jaunumiem un saplānot ceļošanas maršrutus, kā arī iegādāties novadu raksturojošos suvenīrus. Informācijas punkts būs atvērts no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10.00 līdz 18.00.

Atgādinām, ka aģentūra ar šo gadu ir mainījusi savu atrašanās vietu un turpmāk vairs neatradīsies Gulbenes novada pašvaldības administrācijas ēkā Ābeļu ielā 2, bet gan Gulbenes dzelzceļa stacijas ēkā, Dzelzceļa ielā 8, Gulbenē, kur atrodas arī izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks”. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks” ekspozīcija gan pagaidām apmeklētājiem vēl nebūs pieejama. Aģentūra aicina ikvienu interesentu izmantot iespēju stacijā iznomāt elektrovelosipēdus. Sīkāka informācija par šo piedāvājumu: https://www.visitgulbene.lv/elektrovelosipedu-noma/. Jau informējām, ka ar 19.maiju sezonu uzsāks arī elektrovilcieniņš, aicinot doties ekskursijā pa pilsētu. Sīkāka informācija: https://www.visitgulbene.lv/elektrovilcieninam-jauns-marsruts-pa-gulbenes-pilsetu/

Sākot ar  22.maiju aģentūras struktūrvienība “Stāmerienas pils” piedāvās ekskursijas gida pavadībā Stāmerienas pils ārpusē (individuāli vai grupā līdz 2 mājsaimniecībām, 10 personām). Ekskursijas lūgums pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 25755784. Darbosies arī suvenīru veikaliņš un tūrisma informācijas punkts pils vestibilā. Ekskursijas, suvenīri un informācija būs pieejama darba laikā no otrdienas līdz piektdienai no pulksten 10.00 līdz 18.00, sestdienās – no pulksten 10.00 līdz 20.00 un svētdienās – no pulksten 10.00 līdz 17.00. Sīkāka informācija: pa tālruni 25755784 vai e-pastā: stamerienaspils@gulbene.lv.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *