• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbene-ziedošo dārzu un parku novads

Gulbenes novada pašvaldības aģentūras darbinieku rokās no Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja krājuma nonāca ~ 1930.gada pastkarte, kurā var redzēt vienu no pilsētas ielām un uzrakstu „Gulbenes – ziedošas dārzu pilsētas iela”. Domājot par nākošā gada  Tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu, izvēlējāmies 2014.gada Tūrisma sezonas moto „Gulbene-ziedošo dārzu un parku novads”.  Tomēr daži sagatavošanās darbiņi ir jāuzsāk jau šajā rudenī.

 

Nākošgad, lai veidotu arvien pievilcīgāku vidi iedzīvotājiem, Gulbenes novada apmeklētājiem, gan vietējiem, gan ārvalstu tūristiem, vēlamies likt akcentu uz ziedošiem dārziem un parkiem novada teritorijā. Daudzi rudenī pārstāda sniegpulkstenītes, krokusus, daudziem šo puķu ir tik daudz, ka sīpoliņi tiek vienkārši izmesti. Aģentūra lūdz novada iedzīvotājus atbalstīt šo ideju un atnest uz aģentūru (Ābeļu iela 2, Gulbenes novada domes 1.stāvā, darbdienās no plkst.8.00-18.00) zilsniedzīšu, dažādu krāsu krokusu un dažādu šķirņu sniegpulkstenīšu sīpolus.

Sadarbībā ar Gulbenes Labiekārtošanas iestādi šie pavasara ziedu sīpoliņi tiks iestādīti parkos un skvēros, ielu malās, lai no paša pavasara Gulbenes pilsētas parki un skvēri, ielu malas būtu kā skaisti ziedu paklāji un priecētu ikvienu.

Aicinām arī pagastu pārvaldes savās pagastu teritorijās sadarbībā ar pagastu iedzīvotājiem veidot krāšņāku un ziedošāku apkārtējo vidi.  Tikai darbojoties visiem kopā spēsim veidot skaistu, sakoptu apkārtējo vidi.

Pašvaldības aģentūra
„Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”
 
Foto: www.meteolapa.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *