• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenē viesojas viesnīcu un restorānu asociācijas pārstāvji

Vecgulbenes muižā šonedēļ notika Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas Vidzemes reģiona sanāksme. Tajā piedalījās arī asociācijas prezidents Jānis Naglis un izpilddirektore Santa Graikste. Sanāksmi apmeklēja gan Gulbenes novada tūrisma uzņēmēji un speciālisti, gan arī pārstāvji no Valmieras, Salacgrīvas, Ērgļiem, Smiltenes.

S.Graikste stāsta, ka asociācijas pārstāvji katru gadu cenšas tikties ar saviem biedriem un arī citiem tūrisma uzņēmumiem Latvijas reģionos. Šajā gadā Vidzemes reģiona tikšanās tika organizēta Gulbenē.

“Vizītes mērķis bija pastāstīt cilvēkiem reģionos par asociācijas darbu, dažādām aktualitātēm nozarē, kā arī gūt pilnīgāku informāciju, kāda ir situācija reģionos un kas ir tie jautājumi, ko mēs varētu palīdzēt risināt”, stāsta S.Graikste.

Viņa atzīst, ka katram reģionam ir sava specifika un, protams, daudz kas ir atkarīgs arī no pašu uzņēmēju aktivitātes un vēlmes darboties.

“Jāatzīst, ka Vidzemes reģions vienmēr ir bijis starp aktīvākajiem. Arī šoreiz saņēmām dažādus ierosinājumus turpmākajam darbam. Mūs ļoti patīkami pārsteidza, ka Gulbenes novada uzņēmēji ir sapratuši, ka viena pati viesnīca vai viens pats ēdināšanas uzņēmums tūristiem nav tik interesants un ka blakus esošais uzņēmums vienmēr nav jāuzskata par konkurentu, bet tas var kļūt par labu sadarbības partneri. Gulbenē ieguvums ir arī tas, ka ir izveidota pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, kuras darbiniekiem ir daudz ideju un tiek plānoti interesanti pasākumi – mūs tas priecē”, saka S.Graikste.

 

Avots: Dzirkstele.lv/ Evita Brokāne
Fotogrāfija: Dzirkstele.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *