• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenē piedāvā ceļojumu biroja “Averoja” pakalpojumus

Turpmāk pašvaldības aģentūrā “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ikviens varēs iegādāties ceļojumu biroja “Averoja” piedāvātos tūrisma pakalpojumus.

Ar tūrisma centra starpniecību un palīdzību varēs rezervēt un nopirkt autobusu ceļojumus, prāmju biļetes, kruīzus, lidojumus, viesnīcas, brīvdienu ceļojumus, apdrošināšanas polises u.c.

Apmeklētājiem tiks sniegta informācija arī par dažāda veida akcijām un īpašiem piedāvājumiem, kas būs pievilcīgi gan individuāliem ceļotājiem, gan grupām. Sevišķi garšīgus un draudzīgus piedāvājumus sola kuģniecības kompānija “Tallink”, kas veido speciālas akcijas tieši skolēnu grupām.

 

Lai uzzinātu vairāk par ceļojumu biroja “Averoja” piedāvātajiem pakalpojumiem un ceļošanas iespējām, ikviens tiek laipni gaidīts PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, Ābeļu ielā 2, Gulbenē (tel. 64497729, 26399451 e-pasts: turists@gulbene.lv).

Ceļojumu birojs “Averoja” tika izveidots 1996.gadā un ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas piedāvā plašu pakalpojumu spektru. No 2008.gada ceļojumu birojs “Averoja” ir viens no Vācijas, Austrijas un Šveices lielākā tūroperatora “FTI Touristik” oficiālajiem pārdošanas aģentiem Latvijā, tādējādi nodrošinot čartera lidojumus uz pasaules populārākajiem kūrortiem. SIA “Averoja” ir Autobusu tūroperatoru grupas (ATG) biedrs, kā arī Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas (ALTA) un Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) biedrs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *