• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenē iespējams rezervēt tūrisma aģentūras „Balt-Go” ceļojumus

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Raunas tūrisma un transporta aģentūru „Balt-Go”, kas Gulbenes novada iedzīvotājiem dos iespēju doties „Balt-Go” piedāvātajās ekskursijās gan tepat Latvijā, gan uz ārvalstīm.

„Balto-Go” piedāvā vienas, divu un trīs dienu ekskursijas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā, kā arī garākas, vairāku dienu ekskursijas uz Pēterburgu, Slovākiju, Čehiju, Ukrainu, Rumāniju, Bulgāriju, Zviedriju, Norvēģiju u.c. valstīm. Dodoties ceļojumos, autobuss braucējus uzņem Smiltenē, taču, ja no Gulbenes puses vienam braucienam piesakās 3 braucēji un vairāk, tūrisma aģentūra par papildus samaksu (3Ls) nodrošina transportu no Gulbenes uz Smilteni un arī atpakaļ, atgriežoties no ceļojuma.

Lai uzzinātu vairāk par tūrisma un transporta aģentūras “Balt-Go” piedāvātajiem ceļojumiem, ikviens tiek laipni gaidīts PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, Ābeļu ielā 2, Gulbenē (tel. 64497729, 26399451 e-pasts: laura.lulle@gulbene.lv).

 

Laura Lulle
PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”
tūrisma speciāliste

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *