• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbene aicina ciemos!

GulbjiGulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina braukt ciemos uz Gulbeni, lai svinētu svētkus un iepazītu daudzveidīgo Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu! Ar vilcienu brauc no Rīgas un atklāj Gulbeni! Laipni gaidīti!

 

 

29.jūlijā – Gulbenes novada/ pilsētas svētki

Speciāli pasažieru vilciena Rīga-Gulbene pasažieriem šajā dienā piedāvājam apmeklēt Gulbenes novada/ pilsētas svētku pasākumus no pulksten 11.45 – 14.00. Autobusi no Gulbenes dzelzceļa stacijas aizvedīs uz dažādām svētku pasākumu norises vietām: uz Lielo labo lietu izrādīšanās tirgu (piedalās uzņēmēji, mājražotāji, amatnieki), uz dziesmu koncertu “Ar gulbja spārniem” (Vecgulbenes muižas parkā), uz novadnieku darbu izstādēm, uz vasaras dārzu (Gulbenes kultūras centra iekšpagalmā, O.Kalpaka ielā 60), kur varēs skatīties filmas par Gulbenes novadu, klausīties akustiskos koncertus un baudīt Gulbenes pilsētas svētku noskaņu. Pulksten 14.00 no Gulbenes kultūras centra (O.Kalpaka ielā 60) autobusi visus interesentus aizvedīs uz gleznaino Stāmerienas pagastu, kur būs iespēja izbraukt ar ekskursiju kuģīti pa Stāmerienas ezeru, apmeklēt Stāmerienas pili (izstādi “Kolorītais Leo Svemps”), Stāmerienas Sv. Ņevas Aleksandra pareizticīgo baznīcu, pusdienot Stāmerienas viesmīlīgajā kafejnīcā “Sonāte” un pulksten 17.30 autobusi visus vedīs atpakaļ uz Gulbenes dzelzceļa staciju, uz  vilcienu Gulbene-Rīga (pulksten 18.26). Īpaši pasažieru vilciena Rīga-Gulbene pasažieriem šajā dienā  maksa par ekskursiju ar ekskursiju kuģīti – 3.00 Eur (personai), Stāmerienas pils apmeklējums – 1.50 Eur (personai), autotransporta pakalpojumi – 1.00 Eur (personai).

Ferdinands2.septembrī – Bānīša svētki “Satikšanās uz Gulbenes stacijas perona”

No pulksten 10.00 Gulbenes dzelzceļa stacijā: foto izstāde “Bānītim 114”, ekskursijas pa Bānīša depo, izbraucieni ar rokas drezīnu, ekskursijas ar elektrovilcieniņu un bānīti-ekspresi pa Gulbenes pilsētu, koncertēs brāļi Auzāni un slavenais Jersikas orķestris. Pulksten 13.00 Bānītis dosies reisā Gulbene-Alūksne. Visi, kuri vēlēsies doties izbraucienā no Gulbenes uz Alūksni ar Bānīti, lūdzam laikus iegādāties biļetes uz Bānīti (www.banitis.lv). Tā kā Bānītī ir tikai 200 vietas, uz Stāmerienu kursēs autobusi – cena par braucienu turp un atpakaļ – 1.00 Eur no personas. Bānīša svētku svinības turpināsies Stāmerienes stacijā (pasākuma programma tiks publicēta, tuvojoties pasākuma norises dienai www.visitgulbene.lv). Visi pasākumi – par brīvu.

DSC_878616.septembrī – Atklāsim un iepazīsim!

3.Starptautiskā mājražotāju un amatnieku tirgus “Ražojam paši” apmeklējums un ekskursijas pa Gulbenes novada tūrisma objektiem (maizes cepšana-degustācija, sieru degustācijas, mājražoto vīnu degustācijas, Latvijas dārgakmeņu, pusdārgakmeņu darbnīcas apmeklējums, Velēnas baznīcas ērģeļu melodijas, mākslinieka J.Brektes dzimtas māju apmeklējums, Goda kalna latviešu darba tikumam apmeklējums u.c.). Pasažieru vilciena Rīga-Gulbene pasažieriem dalības maksa par autotransporta pakalpojumiem – 3.00 EUR (personai).

 

Biļešu iegāde braucienam ar vilcienu Rīga-Gulbene un Gulbene-Rīga pieejama šeit

Biļešu iegāde braucienam Bānītī iespējama šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *