• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ģimeņu rallijā – komandas no visas Latvijas

Pasaules Tūrisma diena Gulbenes novadā šogad tika atzīmēta ar Ģimeņu ralliju. Sestdien, 25.septembrī, gandrīz 40 komandas no visas Latvijas devās piedzīvojumā pa Gulbenes novadu, baudot zelta rudeni un izzinot novada tūrisma piedāvājumu.

Rallijā piedalījās ekipāžas gan no Gulbenes novada, gan arī citām Latvijas vietām – Rēzeknes, Rīgas, Salaspils, Skultes, Bilskas, Smiltenes, Alūksnes, Jaunlaicenes, Jaunannas, Cēsīm, Jēkabpils, Rugājiem, Rekovas, Baltinavas, Kārsavas. Rallija dalībniekiem bija iespēja iepazīt un apciemot gan ģimenes uzņēmumus, kas piedāvā tūrisma pakalpojumus Gulbenes novadā, gan piedalīties ģimenisku uzņēmumu un pašvaldības iestāžu sagatavotās aktivitātēs, gan arī atklāt interesantas apskates vietas.

Šogad rallijs bija nedaudz citādāks, kā ierasts. Dalībnieki devās ceļā, izmantojot mobilo aplikāciju “Loquiz”. Rallijam nebija kopīga starta. Katra ekipāža ralliju varēja uzsākt no jebkuras vietas Latvijā, paši plānot laiku un izvēlēties savu maršrutu, viesojoties objektos. Taču arī šoreiz svarīgākais bija pēc iespējas precīzāk izpildīt sagatavotos uzdevumus, krājot kopvērtējuma punktus un virzoties pretī uzvarai. Viesojoties tūrisma objektos, uzņēmumos un saimniecībās, dalībnieki varēja arī iepazīt to piedāvājumu un baudīt dažādus gardumus, kas top saimniecībās un uzņēmumos. Paldies par rallija dalībnieku uzņemšanu siera ražotnes SIA “Pakalnieši”, vīna darītavas SIA “Vecpāpani”, bioloģiskās saimniecības “Lukstiņi”, SIA “Amberfarm”,  atpūtas kompleksa “Sonāte”, atpūtas kompleksa “Lācītes”, Pudeļu dārza, pļavu golfa laukuma “Siltie”, kūku bodes “Gardums”, Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja, Rankas pagasta kultūrvēsturiskā mantojuma centra, Stāmerienas pils un izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks” pārstāvjiem!

Lai izvairītos no tehniskām kļūdām rezultātu fiksēšanā un uzvarētāju noteikšanā, pēc rallija finiša organizatori spēles rezultātus vēlreiz pārbaudīja un apkopoja manuāli.

Par komandu, kas visprecīzāk veica visus Ģimeņu rallija uzdevumus, tiek atzīta komanda “Vilibalt”. Ar dažu punktu starpību 2.vietu ieguva komanda “Salvijas”, savukārt 3.vietā ierindojās komanda “Ģimenes galvas”. 1.vietas ieguvēji balvā iegūst dāvanu karti 180 eiro vērtībā atpūtas kompleksā “Lācītes”, 2.vieta – dāvanu karti 130 eiro vērtībā degvielas uzpildes stacijā “Virši-A” un 3.vieta – dāvanu karti 90 eiro vērtībā SIA “Zetech”. Pārsteiguma balvas ir sarūpējuši arī tūrisma uzņēmēji. Krūzes no atpūtas kompleksa “Sonāte” un “Tīrs miers” kafiju balvā saņems komanda “RIGA/PARIS”, SIA “Pakalnieši” gardos siera produktus – komanda “Mūsu četrotne”, SIA “Vecpāpani” vīnu un čipsus – komanda “Kalnamuiža 47”, dāvanu kartes no pļavu golfa laukuma “Siltie” – komandas “BeBe”, “Gulbīši” un “Pieradināt prieku”. Ar uzvarētājiem un pārsteiguma balvu ieguvējiem par balvu saņemšanu sazināsimies individuāli. 

Paldies visām komandām par dalību Ģimeņu rallijā! Ceram, ka šī bija azarta, piedzīvojumu, atklājumu un izzināšanas prieka pilna diena! Uz tikšanos rallijā citugad!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *