• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Esi aktīvs un dodies iepazīt Bānīša zemi!

Sadarbībā ar POSTNOS, Alūksnes tūrisma informācijas centru un Gulbenes novada pašvaldības aģentūru “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centru” biedrība “SATEKA” ir sagatavojusi divus digitālus auto maršrutus. Trīs mēnešu garumā var doties braucienos, kuri palīdzēs iepazīt Bānīša zemes bagātības Gulbenes un Alūksnes novados. Ja būs izbraukti abi maršruti un pareizi iesniegtas atbildes uz jautājumiem, būs iespēja laimēt vietējo mājražotāju gardumus.


MARŠRUTI
Iepazīsti Bānīša zemi Gulbenes novadā!
55 km garais maršruts izveidots, lai divu – trīs stundu garumā iepazītu Bānīša zemē esošos dabas, kultūrvēstures un tūrisma objektus Gulbenē, Stāmerienas un Litenes pagastos, kā arī bānīša stacijas Gulbenē, Stāmerienā un Kalnienā. Maršruta sākums Gulbenes – Alūksnes bānīša depo un noslēgums Stāmerienas pilī.


Iepazīsti Bānīša zemi Alūksnes novadā!
Bānīša zemes Alūksnes loku maršruts ir aptuveni 89 km garš un 5-6 stundas garš brauciens pa dažādiem apskates punktiem un uzņēmējiem Alūksnes novadā. Maršrutā iespējams apmeklēt divus uzņēmējus, trīs stacijas, divus muzejus, divas pastaigu vietas, kā arī dabas un kultūrvēsturisko objektu. Bagātīgais maršruts ļauj baudīt nesteidzīgas pastaigas dabā, izzināt bagātīgo vēsturi un jūsmot par keramiķu mākslu.


BALVAS:
Centīgākie un precīzākie atbilžu sniedzēji, kuri būs izbraukuši abus maršrutus un pareizi atbildējuši uz jautājumiem līdz 2022.gada 31.augustam, piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt vietējo mājražotāju gardumus.


KĀ PIEDALĪTIES?
– Izveido savu lietotāja kontu vietnē www.mypostnos.com. 
– Spied SAŅEMT “Bānīša zeme”. 
– Lejupielādē savā mobilajā telefonā lietotni “PostNos”.
– Lietotnē “PostNos” pievienojies ar savu lietotāja kontu.
– Lietotnē būs pieejamas BĀNĪŠA ZEMES maršrutu kartes, apskates objektu foto un apraksti.
– Pirms dodies kādā no maršrutiem, iepazīsties ar maršruta aprakstu un svarīgo informāciju vietnē.
– Pirms maršruts uzsākts, aplikācijā redzamie punkti ir autostāvvieta, starts un maršruta līnija.
– Lai dotos uz maršruta sākumu un atrastu stāvlaukumu, izvēlies navigācijas ikonu, to nospiežot izvēlies sev ērtāko navigācijas programmu un seko norādēm.
– Katrā maršrutā ir nepieciešams reģistrēties startā/finišā un kontrolpunktos (nospiest “Check in”). Kontrolpunktu skaits norādīts maršrutu aprakstā. Kontrolpunkti un finiša punkts maršrutā parādās redzami pēc reģistrācijas Startā.
– Ar aplikācijas lietošanas instrukciju vari iepazīties ŠEIT: https://www.latvijasizaicinajums.lv/postnos-instrukcija/ .
–  Lai pretendētu uz vietējo mājražotāju gardumu izlozi, maršrutos dodies līdz 2022. gada 31. augustam. Pēc šī perioda iespēja piedalīties izlozē netiks nodrošināta.
– Dalība ir bez maksas.


Papildinformācija: https://www.sateka.lv/banisa-zeme/.
Maršruti izveidoti starpteritoriālā sadarbības projekta Nr.19-00-A019.332-000006 “Bānīša zemes labumi – 33 km garumā un platumā!” ietvaros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *