• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Esam pieejami apmeklētājiem!

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” atkal pieņem apmeklētājus klātienē.
 
Pie mums var saņemt informāciju par ceļošanas un atpūtas iespējām gan Gulbenes, gan arī citos Latvijas novados, iegādāties suvenīrus, kas būs kā neliela atmiņa par viesošanos Gulbenes novadā, ka arī iegādāties biļetes uz dažādiem pasākumiem visā Latvijā “Biļešu paradīzes” kasē. Aģentūra pieņem apmeklētājus no pirmdienas līdz ceturtdienai no pulksten 8.00 līdz 18.00, piektdienās – no pulksten 8.00 līdz 17.00 un sestdienās – no pulksten 10.00 līdz 14.00.
 
Apmeklējot aģentūru, aicinām ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus – ienākot dezinficēt rokas, ieturēt divu metru distanci, nedrūzmēties! Bukletu un suvenīru apskate/iegāde būs iespējama pēc pieprasījuma pie tūrisma konsultanta. Aicinām būt atbildīgiem un pirms apmeklējuma izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt aģentūru, ja ir bijusi saskare ar COVID-19 slimnieku vai ja ir elpceļu slimības simptomi!
 
Visu informāciju par atpūtas un ceļošanas iespējām Gulbenes novadā meklējiet mājaslapā: www.visitgulbene.lv/! Aicinām arī sazināties ar mums pa tālruni 26557582! Tūrisma informācijas bukletus atradīsiet tūrisma informācijas punktos – Rankas pagasta kultūrvēsturiskā mantojuma centrā, Litenes pagasta bibliotēkā, Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrā, kā arī Info stendos, kas atrodas veikalā “Mini RIMI” (Blaumaņa iela 24, Gulbene), “Kantes krogā” (Miera iela 5, Gulbene), kafejnīcā “Rodi” (O.Kalpaka iela 60, Gulbene), E.Gulbja laboratorijas Gulbenes filiālē (O.Kalpaka iela 27), veikalā “Beta” (Brīvības iela 56, Gulbene).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *