• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Esam atvērti apmeklētājiem

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ar 13.augustu atkal būs pieejama apmeklētājiem.

Gaidīsim ciemos ikvienu, kam nepieciešama informācija par ceļošanas un atpūtas iespējām gan Gulbenes, gan arī citos Latvijas novados. Pie mums var iegādāties dažādus Gulbenes novadu raksturojošus suvenīrus, kas būs kā neliela atmiņa par viesošanos Gulbenes novadā. Aicinām iegādāties biļetes uz dažādiem pasākumiem visā Latvijā “Biļešu paradīzes” kasē, kas atrodas aģentūras telpās, Ābeļu ielā 2, Gulbenē, 101.kabinetā!

Ar 13.augustu atkal ir atvērts apmeklētājiem arī izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks”. Aicinām atklāt dzelzceļu no jauna un izzināt tā darbību, vēsturi un attīstību, darbojoties pie interaktīvām ierīcēm! 

Tūristus gaida ciemos arī Stāmerienas pils. Vasara un ceļojumi turpinās – ieplānojiet arī skaistās Stāmerienas pils apciemojumu! Izziniet Stāmerienas muižas vēsturi un baronu fon Volfu dzimtas stāstus, izbaudiet romantiskas pastaigas pils parkā un vakara stundās (pulksten 23.00 un 24.00) vērojiet multimediālo ekspozīciju uz pils fasādes!

Ikvienu interesentu atkal doties ekskursijā pa Gulbenes pilsētu aicina arī elektrovilcieniņš. Šī nepilnu stundu ilgā ekskursija ir lielisks veids, kā iepazīt Gulbeni, uzzināt līdz šim nezināmus faktus par tās vēsturi un attīstību un apskatīt skaistākās vietas. Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruņiem 64497729, 26557582.

Aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus un epidemioloģiskās prasības!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *