• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Elektrovilcieniņam – jauns maršruts pa Gulbenes pilsētu

Gulbenes elektrovilcieniņš ar 19.maiju uzsāks jauno sezonu, aicinot gan gulbeniešus, gan pilsētas viesus, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, doties ekskursijā pa Gulbeni un atklāt to no jauna.

Elektrovilcieniņa maršruts tāpat kā agrāk savienos abus pilsētas vēsturiskos centrus, taču šogad tas aicinās visus doties jaunā maršrutā pa pilsētas ielām, atklāt jaunas vietas un uzzināt interesantus stāstus. Vilcieniņš ceļojumu pa pilsētu sāks no Gulbenes dzelzceļa stacijas, kur atrodas izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” ( Dzelzceļa iela 8). Tālāk tas dosies pa Dzelzceļa ielu, Ozolu ielu, O.Kalpaka ielu, Skolas ielu, caur Spārītes parku, turpinot ceļu pa Blaumaņa ielu, Līko ielu, Brīvības ielu, Pils ielu, dodoties caur Pils parku atpakaļ uz O. Kalpaka ielu, Ozolu ielu, caur Gulbīšu parku, pa Līko ielu, Rīgas ielu un Dzelzceļa ielu, atgriežoties atpakaļ pie izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa ielā 8). Jaunajā maršrutā ir iekļauts Spārītes parks, kam ir sena vēsture no baronu fon Volfu laikiem, un vasaras sezonā parkā mitinās melnais gulbis vārdā Heinrihs.

Šobrīd elektrovilcieniņš kursēs no trešdienas līdz svētdienai. No trešdienas līdz sestdienai ar vilcieniņu varēs izbraukt pulksten 10.00, 11.30, 13.00, 16.00, 17.30 un svētdienās – plkst. 10.00, 11.30, 13.00. Plānots, ka jau pavisam drīz vilcieniņš kursēs visas septiņas dienas nedēļā. Aicinām sekot līdzi informācijai! Sīkāka informācija un iespēja pieteikt braucienu, zvanot pa tālruni 26557582.

Ekskursijas pa pilsētu vilcieniņš šogad piedāvās jau astoto gadu pēc kārtas.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu interesentu izmantot iespēju izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa ielā 8, Gulbenē) iznomāt elektrovelosipēdus. Sīkāka informācija par šo piedāvājumu: https://www.visitgulbene.lv/elektrovelosipedu-noma/

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *