• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ekskursiju piedāvājumi

Literārās klausāmtakas

Apskatīt

Klausāmtakas piecos Gulbenes novada pagastos – Druvienā, Lizumā, Tirzā, Stāmerienā un Lejasciemā –  ļauj iepazīt latviešu literatūras klasiķus caur mūsdienu autoru redzespunktu. Taku garums no 2 līdz pat teju 7 kilometriem. Izvēlies laikapstākļiem piemērotu apģērbu, paķer mīļākās piknika maizītes, tēju termosā, noglabā kabatā viedtālruni un austiņas (vai dodoties lielākā kompānijā – skandu), atrodi sākumpunktu un sāc ceļu!

 

Ar vilcienu uz Gulbeni

Apskatīt

Lejupielādēt

Aicinām nedēļas nogalēs doties ar vilcienu no Rīgas uz Gulbeni un šeit lieliski atpūsties, atklājot Gulbenes novada kultūrvēsturiskā mantojuma un dabas bagātības, izzinot vēstures lappuses piļu un muižu stāstos, baudot dabas skaistumu pastaigās, pārgājienos un velobraucienos, ļaujoties tūrisma uzņēmēju daudzveidīgajam piedāvājumam – izgaršojot, sajūtot, izmēģinot ko jaunu!

 

Ceļvedis makšķerniekiem

Apskatīt

Lejupielādēt

Šajā ceļvedī iegūsi vērtīgu informāciju par makšķerēšanas iespējām Gulbenes novadā. Tajā apkopota informācija par copes vietām, copes veidiem, laivu nomu, makšķerēšanas piederumu veikaliem. Lai tavs makšķerēšanas ceļojums būtu vēl aizraujošāks Gulbenes novadā, ceļvedī atradīsi arī informāciju par atpūtas vietu piedāvājumu un vietām, kur ieturēt gardu maltīti pēc atpūtas pie ūdeņiem. 

 

Garšu ceļojums

Apskatīt

Lejupielādēt

Aicinām baudīt garšu karuseli, apceļojot Gulbenes novada saimniecības un ražotnes, kas piedāvā savas saražotās produkcijas degustācijas un ražotnes iepazīšanu!

 

Ceļo ar ģimeni!

Apskatīt

Lejupielādēt

Aicinām doties ceļojumā ar ģimeni pa Gulbenes novadu un baudīt daudzpusīgu piedāvājumu! Jums būs iespēja baudīt gan izzinošu, gan aktīvu, gan mierīgu un laisku atpūtu. Mūsu sagatavotajā piedāvājumā atradīsiet īpašas aktivitātes ģimenēm, kurās aug gan mazi, gan arī ne tik mazi bērni.

 

Militārais mantojums

Apskatīt

Lejupielādēt

Aicinām izzināt militāro mantojumu un apmeklēt piemiņas vietas Gulbenes novadā!

 

 

Atpūta pie ūdens

Apskatīt

Lejupielādēt

Gulbenes novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji piedāvā ļoti dažādas aktivitātes pie ūdens – interesantu piedāvājumu atradīs gan tie, kam patīk aktīva atpūta, gan arī tie, kam tīkamāka ir nesteidzīga ūdens prieku baudīšana.

 

Pa muižkungu un baronu pēdām Gulbenes novadā

Apskatīt

Lejupielādēt

Gulbenes novads ir bagāts ar pilīm un muižām. Vai esi viesojies Gulbenes novada muižu kompleksos, aplūkojis katras muižas/ pils neatkārtojamo arhitektūru un iepazinis to ainavisko apkārtni?

 

Izzini dievnamu arhitektūras vērtības!

Apskatīt

Lejupielādēt

Sakrālais tūrisms mūsdienās kļūst arvien populārāks – dievnamus un svētvietas cilvēki vēlas apmeklēt ne tikai reliģisku motīvu vadīti, bet gan arī lai iepazītu šīs vietas kā kultūrvēsturisko mantojumu un izzinātu to daudzveidīgo arhitektūru. Dodies nelielā ceļojumā pa Gulbenes novadu, izpēti dievnamu arhitektūru un novērtē šo kultūras mantojumu!

 

Vides objekti ar mākslinieciskiem risinājumiem un interesantiem vēstījumiem

Apskatīt

Lejupielādēt

Vai zini, kur Gulbenes novadā atrodas Dižakmeņu gulbji, Riteņu parks vai Goda kalns? Šoreiz aicinām doties nelielā izbraukumā – ceļojumā pa novadu, lai apskatītu neparastākos mūsu puses vides objektus.

 

Tuvāk dabai

Apskatīt 

Lejupielādēt

Aicinām doties dabā un smelties spēku pie dažādiem dabas objektiem Gulbenes novadā! Varēsi vērot gan ainaviskās Gaujas un Pededzes ielejas, gan uzkāpt skatu tornī un vērot apkārtnes ainavas no putna lidojuma, gan sajust avotu ūdens spēku, kas izlaužas no zemes dzīlēm.

 

Cilvēkiem ratiņkrēslos un vecākiem ar bērniem ratiņos “draudzīgi” tūrisma objekti

Apskatīt

Lejupielādēt

Domājot par vides pieejamību cilvēkiem ratiņkrēslos, kā arī jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar kaimiņu novadu tūrisma informācijas centriem ir izveidojusi virtuālu ceļvedi, kurā ir apkopojusi Gulbenes un kaimiņu novados cilvēkiem ratiņkrēslos un vecākiem ar bērniem ratiņos “draudzīgos” tūrisma objektus un pakalpojumu sniedzējus.

 

Idejas skolēnu rudens ekskursijām

Apskatīt

Lejupielādēt

Aicinām skolēnu grupas doties ekskursijā pa Gulbenes novadu! Ceļvedis paredzēts individuālai maršruta plānošanai. 

 

 

Vienas dienas ekskursiju maršruti 

Lejupielādēt ekskursiju maršrutus

Tie iekļauj gan aktīvu, gan nesteidzīgu atpūtu, arī izzinošas ekskursijas un gardas degustācijas.

Ekskursijas pie tūrisma objektiem ir jāpiesaka pašiem.

 

 

Tūrisma maršruts “P37 Madona-Cesvaine-Gulbene”

Lejupielādēt maršrutu

Aizraujošs tūrisma brauciens, iepazīstot un atklājot jaunas un jau iemīļotas tūrisma vietas Madonas, Cesvaines un Gulbenes novados, kopā ar draugiem, ģimeni vai darba kolektīvu.

 

Kāzu ceļvedis Gulbenes novadā

Apskatīt

Lejupielādēt

Piedzīvojiet skaistākos mirkļus Gulbenes novadā!