• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ekskursiju piedāvājumi

Atpūta pie ūdens

Apskatīt

Lejupielādēt

Gulbenes novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji piedāvā ļoti dažādas aktivitātes pie ūdens – interesantu piedāvājumu atradīs gan tie, kam patīk aktīva atpūta, gan arī tie, kam tīkamāka ir nesteidzīga ūdens prieku baudīšana.

Pa muižkungu un baronu pēdām Gulbenes novadā

Apskatīt

Lejupielādēt

Gulbenes novads ir bagāts ar pilīm un muižām. Vai esi viesojies Gulbenes novada muižu kompleksos, aplūkojis katras muižas/ pils neatkārtojamo arhitektūru un iepazinis to ainavisko apkārtni?

 

Izzini dievnamu arhitektūras vērtības!

Apskatīt

Lejupielādēt

Sakrālais tūrisms mūsdienās kļūst arvien populārāks – dievnamus un svētvietas cilvēki vēlas apmeklēt ne tikai reliģisku motīvu vadīti, bet gan arī lai iepazītu šīs vietas kā kultūrvēsturisko mantojumu un izzinātu to daudzveidīgo arhitektūru. Dodies nelielā ceļojumā pa Gulbenes novadu, izpēti dievnamu arhitektūru un novērtē šo kultūras mantojumu!

 

Vides objekti ar mākslinieciskiem risinājumiem un interesantiem vēstījumiem

Apskatīt

Lejupielādēt

Vai zini, kur Gulbenes novadā atrodas Dižakmeņu gulbji, Riteņu parks vai Goda kalns? Šoreiz aicinām doties nelielā izbraukumā – ceļojumā pa novadu, lai apskatītu neparastākos mūsu puses vides objektus.

 

 

Tuvāk dabai

Apskatīt 

Lejupielādēt

Aicinām doties dabā un smelties spēku pie dažādiem dabas objektiem Gulbenes novadā! Varēsi vērot gan ainaviskās Gaujas un Pededzes ielejas, gan uzkāpt skatu tornī un vērot apkārtnes ainavas no putna lidojuma, gan sajust avotu ūdens spēku, kas izlaužas no zemes dzīlēm.

 

Idejas skolēnu rudens ekskursijām 2020

Apskatīt

Lejupielādēt

Aicinām skolēnu grupas doties ekskursijā pa Gulbenes novadu! Esiet aktīvi un katrā tūrisma objektā atrodiet iespēju pašiem atklāt nezināmo, izmēģināt ko jaunu, iesaistīties, līdzdarboties vai izkustēties. Ceļvedis paredzēts individuālai maršruta plānošanai. 

 

Vienas dienas ekskursiju maršruti 

Lejupielādēt ekskursiju maršrutus

Tie iekļauj gan aktīvu, gan nesteidzīgu atpūtu, arī izzinošas ekskursijas un gardas degustācijas.

Ekskursijas pie tūrisma objektiem ir jāpiesaka pašiem.

 

 

Tūrisma maršruts “P37 Madona-Cesvaine-Gulbene”

Lejupielādēt maršrutu

Aizraujošs tūrisma brauciens, iepazīstot un atklājot jaunas un jau iemīļotas tūrisma vietas Madonas, Cesvaines un Gulbenes novados, kopā ar draugiem, ģimeni vai darba kolektīvu.

 

Piedāvājumi jebkurai gaumei

 

Kāzu ceļvedis Gulbenes novadā

Apskatīt

Lejupielādēt

Izbaudiet brīnišķīgus brīžus Gulbenes novadā!