• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ekskursija uz Pļaviņām un Koknesi 22.augustā!

22.augustā ekskursija uz Pļaviņām un Koknesi!

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu Gulbenes novada iedzīvotāju doties iepazīt interesantākās vietas Pļaviņu novadā un Koknesē.

„Liepkalni” ir maiznīca, kas izkopj senas maizes cepšanas tradīcijas, par ko mums plašāk ekskursijas laikā pastāstīs gide, kas aizvedīs mūs arī līdz netālu esošajai Stukmaņu muižai, kuras komplekss tagadējā izskatā līdz mūsdienām saglabājies kopš 17., 18.gadsimta.

Tālāk dosimies uz Koknesi, kur paviesosimies amatu centrā „Mazā kāpa”. Šeit iepazīsimies ar dažādiem ādas veidiem, seniem instrumentiem, ko izmanto ādas apstrādei, kā arī, katram būs iespēja izgatavot sev atslēgu piekariņu no bifeļa ādas. Būs arī neliela viktorīna, kurā, pareizi atbildot uz jautājumiem, būs iespēja saņemt nelielu pārsteiguma balvu. Pēc aktīvas līdzdarbošanās dosimies uz piknika vietu dzert tēju, tādēļ aicinām paņemt līdzi pusdienu maizītes.

Esot Koknesē iegriezīsimies arī Likteņdārzā, kas, kā saka paši Likteņdārza idejas autori, ir vieta, kur satiekas pagātne, tagadne un nākotne. Šeit dosimies ekskursijā gida pavadībā, bet pēc tam tiks dots brīvais laiks individuālai teritorijas apskatei.

Ekskursijas noslēgumā dosimies uz Kokneses pilsdrupām, kas saglabājušās no pils cietokšņa, ko 1209.gadā senlatviešu pils vietā savulaik licis uzbūvēt Bīskaps Alberts.

Pieteikšanās ekskursijai līdz 19.augustam, zvanot pa tālr.: 26557582 vai 64497729

Pieaugušajiem: 24.00 EUR

Politiski represētajiem: 22.00 EUR

Skolēniem: 21.00 EUR

Bērniem līdz 7 g.v.: 15.00 EUR

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *