• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

EKO VELO 2015

Programma
UZMANĪBU!!!

VELO nolikums amatieriem
Nolikums orientēsanās 2015
Netradicionālo braucamrīku nolikums
Bērnu nolikums – Gjensidige.

Riteņbraukšanas sacensības un svētki visai ģimenei „EKO VELO 2015”

 23.maijā, Gulbenē norisināsies velo sacensības un svētki visai ģimenei. Rīts iesāksies ar „Baltais cerību kauss 2015” riteņbraukšanas sacensību seriālu šosejā zēniem un jauniešiem 3.posma 1. braucienu un „Gjensidige Velo” veiklības braucienu bērniem.

Dienas turpinājumā ikviens interesents būs aicināts piedalīties „Gulbene Velo 2015” amatieru riteņbraukšanas sacensībās un pārbaudīt savus spēkus un prasmes izzinošajā „Kas labi domā, tas gudri dara” veloorientēšanās pasākumā.

Dienas gaitā norisināsies arī „Baltā cerību kausa 2015” 3.posma 2.brauciens, bet izdomas bagātību varēs demonstrēt netradicionālo velosipēdu konkursā-parādē „Velo un Pavasaris”.

Svētku apmeklētājus ar deju uzvedumiem „No Gaismas līdz Gaismai!” un „Rok un Rullē” priecēs deju grupa „Dzirnas” (vad. Agris Daņiļevičs).

Noslēgumā, plkst.14.45 pasākuma uzvarētāju apbalvošana pilsētas Centrālajā skvērā.

Pasākuma norises laikā darbosies „EKO VELO” tirdziņš, bet īsteniem velo cienītājiem būs iespēja pagatavot „EKO VELO” kokteili.

Par aktivitātēm  A/S „Tukuma piens” teltī sestdien Gulbenē

Baltais Cerību kausa 3. posms un bērnu riteņbraukšanas svētki Gulbenē jau šo sestdien!

A/S Tukuma piens ir atbalstītāji „Baltais Cerību kausam” jau otro sezonu pēc kārtas.

Aicinām ģimenes, sportistus un līdzjutējus uz” Baltais” telti, kur varēs iepazīties ar A/S „Tukuma piens” jaunumiem – jauno Grieķu jogurtu, veselīgo SKYR, garšīgajiem Shake kokteiļiem, kā arī ar „Baltais Eko” produktiem. Visas dienas garumā būs āķīgi jautājumi un ekspreskonkursi par Baltais produkciju, kuros varēs iegūt garšīgas balviņas.

Ģimenes un draugu komandas tiks aicinātas izspēlēt lielo Ģimeņu Superkonkursu – „Esi „Baltais” fans – parādi!” Superkonkursa uzvarētāju ģimenei balvā būs skaista aukstumsoma, pilna ar gardumiem.

Mazie bērnu veiklības brauciena dalībnieki arī saņems veicināšanas balviņas no „Baltais Eko”.

„Baltais” teltī varēs arī iegādāties jogurtus par draudzīgām ražotāja cenām.

Pasākumu organizē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar Latvijas riteņbraukšanas federāciju.

 

Ar sacensību nolikumiem var iepazīties: www.visitgulbene.lv  un www.gulbene.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *