• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Eiropas kultūras vakars Gulbenes bibliotēkā!

28.novembrī plkst.18oo Gulbenes bibliotēka aicina uz Eiropas kultūras vakaru, kur mūsu viesis – latviešu sporta žurnālists un rakstnieks Armands Puče.

A.Puče no 1986. līdz 1992.gadam bijis laikrakstu „Padomju Jaunatne” un „Latvijas Jaunatne” korespondents; līdz 1995.gadam pildījis laikraksta „Labrīt” redaktora vietnieka amata pienākumus; no 1995. līdz 2004.gadam bijis „Sporta Avīzes” galvenais redaktors, kā arī „Neatkarīgās Rīta Avīzes” sporta nodaļas vadītājs. Kopš 2004.gada A. Puče ir SIA „Mediju nams” valdes priekšsēdētājs. Laikā no 2004. līdz 2006.g. bijis Latvijas Golfa federācijas ģenerālsekretārs.

Armands Puče sarakstījis vairāk kā desmit grāmatas par sportu, tajā skaitā vairākas sportistu biogrāfijas: „Ozo. Cilvēks uz ledus” (2011) – grāmatu par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas „Dinamo” kapteini Sandi Ozoliņu, „Klients [ficus]” (2012) – par Rīgas „Dinamo” hokejistu Viktoru Hatuļevu, „Haizivs Sandis Ozoliņš” (1994), „Pasaules čempions Serģis” (1998), „Irbe kā mūris” (1997). Aizvadītajā gadāiznākusi grāmata par vienu no nopelniem bagātākajiem un pasaulē slavenākajiem latviešu hokejistiem – Helmutu Balderi, kuram 2012.gads bija jubilejas gads – „Latvijas un pasaules hokeja leģenda Balderis 19”. Lai gan grāmata pamatā veidota kā fotoalbums, tajā lielos vilcienos izlasāms arī Helmuta Baldera sportista karjeras dzīvesstāsts.

 

Nesen ceļu pie lasītājiem sākusi A.Pučes grāmata „Slazds”. 2011.gadā Jaroslavļā pie Volgas nogāzās lidmašīna Jak-42, līdzi aiznesot 44 dzīvības. Starp bojāgājušajiem – hokeja komandas Lokomotiv spēlētāji, arī latvietis Kārlis Skrastiņš. Kāpēc tas notika? Kas vainīgs? Grāmatas autors literārā formā izvirza savu versiju, iesaistot sižetā gan latviešu modeli, gan zviedru uzņēmēju. Grāmatā izmantoti dokumentāli fakti no avārijas izmeklēšanas ziņojuma.

Aicinām uz tikšanos Gulbenes bibliotēkā! Ieeja uz pasākumu bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *