• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Dosimies prezentēt Gulbenes novadu kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.

Ziemas periods ir laiks, kad cītīgi ar sparu ir jāgatavojas vasaras tūrisma sezonai. Arī šogad Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” dosies prezentēt un pārstāvēt novadu uz vairākām tūrisma izstādēm. Pirmā izstāde “Adventur 2016” notiks jau no 22. līdz 24. janvārim Lietuvā, Viļņā. Nākamā izstāde “Balttour 2016” notiks no 5. līdz 7. februārim Rīgā, Ķīpsalas hallē, kur Gulbenes tūrisma aģentūra prezentēs novada tūrisma piedāvājumu sadarbībā ar SIA “Gulbene – Alūksne” Bānītis. Nākamā izstāde “Tourest 2016” notiks no 12. līdz 14. februārim Igaunijā, Tallinā, bet izstāde “Reisen Hamburg” notiks no 17. līdz 21. februārim, Vācijā, Hamburgā.

Ārvalstu izstādēs Gulbenes novads piedalīsies Latvijas Nacionālajā stendā „Latvia. Best enjoy slowly.”

Katru gadu izstāžu un novada apmeklētāju skaits kļūst lielāks. Izstādes ir lieliska iespēja prezentēt Gulbenes novadu, aicinot atbraukt un iepazīt plašo kultūrvēsturiskā mantojuma piedāvājumu.

Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs gatavo jaunu, interesantu piedāvājumu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan novada viesiem. Neizpaliks arī pārsteigumi, akcijas, pasākumi un konkursi.

Dalību ārvalstu izstādēs finansē Tūrisma Attīstības valsts aģentūra.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *