• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Digitālajā izstādē “ITB Berlin NOW” veiksmīgi prezentēts novada tūrisma piedāvājums

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” no 9. līdz 12.martam piedalījās lielākajā tūrisma izstādē pasaulē “ITB Berlin NOW”, kas šogad notika digitālā formātā, lai popularizētu Gulbenes novadu kā daudzveidīgu un pievilcīgu tūrisma galamērķi, uzsverot novada kultūrvēsturiskā mantojuma, industriālā mantojuma, dabas bagātības, kā arī novada mājražotājus gastronomiskā tūrisma piedāvājumā.

Aģentūra izstādē piedalījās Vidzemes Tūrisma asociācijas kopstendā sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru ar mērķi dibināt jaunus kontaktus gan ar tūrisma aģentūrām, gan mediju pārstāvjiem, gan arī citiem interesentiem, kas plāno tūrisma aktivitātes Baltijas valstīs.

Dalība tūrisma izstādē “ITB Berlin NOW” bija produktīva un vērtīga gan informācijas apmaiņas ziņā, gan aktivitātēs (semināri, tikšanās, diskusijas, tendences). Digitālajā izstādē pārstāvēta bija ne tikai tūrisma joma, bet arī uzņēmumi, saistīti ar informāciju tehnoloģiju un sociālo tīklu jomu, lidsabiedrības, viesmīlības jomas un citas. Tajā piedalījās vairāk nekā 50 000  dalībnieki no 180 pasaules valstīm (dažādas laika joslas). Semināros un diskusijās galvenais uzsvars tika likts uz šī brīža tūrisma situāciju pasaulē un nepieciešamajiem uzlabojumiem, galvenokārt, uzsverot digitālo vidi un pārmaiņas nākotnē, aktualizējot tūrisma tendences.

“ITB Berlin NOW” digitālajā platformā aģentūras pārstāvjiem notika tikšanās ar 17 tūrisma jomu pārstāvošām personām, uzņēmumiem, vienojoties par tālāku sadarbību ar 12 tūrisma nozares speciālistiem no Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Krievijas un Skandināvijas valstīm. Tika pārrunāts tūrisma piedāvājums eko, dabas tūrismā, kultūrvēsturiskā un industriālā mantojuma piedāvājumā, tūrisma grupu maršrutu piedāvājumā, esošajā un nākotnes digitalizācijā, gidu pakalpojumu pieejamībā novadā, kā arī nākotnes tūrisma ieceres Gulbenes novadā. Tika diskutēts par informācijas apmaiņu un izplatību tūrisma nozares atvēršanas gadījumā, kādas būs jaunās iezīmes tūrisma jomā un kā tās tiks realizētas reālā darbībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *