• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

DEJU grupas DZIRNAS koncerts “BARČIKĀ”!

Atzīmējot Agra Daņiļeviča 50 gadu jubileju, 2013.gada 26.oktobrī Dzirnu deju skolas telpās Agra dzimšanas dienas viesus priecēja Dzirnu profesionālais dejotāju sastāvs. Izklaides programmu veidoja jauni un ne tik jauni deju numuri, kas siltā un mājīgā atmosfērā skatītājiem ļāva atpūsties, priecāties un svinēt kopā ar dejotājiem un pašu galveno šīs programmas veidotāju – Agri Daņiļeviču. Iedvesmojoties no skatītāju atsauksmēm, tika lemts šo programmu papildināt un izveidot izrādi, ko rādīt plašākai auditorijai un vest pie dejas mīļotājiem arī ārpus Rīgas. 

2014.gada 30.martā, plkst.16:00 ar koncertprogrammu viesosimies Gulbenē, Gulbenes kultūras centrā, O.Kalpaka ielā 60

Kā atzīst pats horeogrāfs: „Izrāde ir jautra, asprātīga. Esmu pārsteigts par saviem dejotājiem un to humora dzirksti, ko viņos atklāju šo izrādi veidojot. Man ir liels prieks, ka strādājot pie šīs izrādes, izdevās savienot pilnīgi dullas un šķietami neapvienojamas lietas. „Barčikā” apvienotas dažādas deju tehnikas un žanri – rokenrols, nopietni un ne tik nopietni tango, tautas deju un baleta elementi, kā arī baroka laika vēsmas. Jāsaka, ka „Barčika” kokteili veido ārkārtīgi dažādas komponentes, kas kopā veido aizraujošu un asprātīgu dejas izrādi. Tieši pateicoties šiem kontrastiem, izrāde ir ieguvusi savu gaisotni un vienreizību.”

Biļešu cenas: 7,- EUR; 5,- EUR 

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasē:  Gulbenē, Ābeļu ielā 2, darba dienās 8:00 – 17:00, kā arī vienu stundu pirms pasākuma sākuma, T.+371 64497729, 26557582   https://www.bilesuparadize.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *