• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Cēsu alus aicina piedalīties kampaņā „Mūsu lepnums”

Lai veicinātu lokālpatriotismu, valsts svētku nedēļā lielākā Latvijā ražojošā alus darītava Cēsu alus uzsāka kampaņu „Mūsu lepnums”. Kampaņā aicināti iesaistīties visi Latvijas iedzīvotāji, piesakot un balsojot par vietām, ar ko Latvijā lepojamies.

Lielākoties tūrisma ceļveži popularizē jau zināmas kultūrvēsturiskā mantojuma vietas un arhitektūras pieminekļus, tomēr Latvijā ir daudz vietu reģionos, pilsētās un ciemos, kas vēl nav plašu popularitāti ieguvušas, tomēr vietējā sabiedrībā ļoti iecienītas un iemīļotas.

AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone – Zatlere aicina iedzīvotājus būt aktīviem, jo „katrā Latvijas pilsētā ir kāda vieta vai lieta, kas ir Tavs lepnums! Piesaki to „ Mūsu lepnums” kampaņā!” Akcija sniedz iespēju ikvienam pieteikt iemīļotas vietas Gulbenes pilsētā un novadā, kuras citiem varbūt ir mazāk zināmas, taču gulbeniešiem iemīļotas, tāpat arī uzzināt par jaunām un iepriekš neapmeklētām vietām citur Latvijā. Kampaņa norisinās līdz 31. decembrim un janvārī populārākās Latvijas vietas, ar ko lepojas mūsu valsts iedzīvotāji no dažādām Latvijas pilsētām, tiks iekļautas unikālā Cēsu Premium „Mūsu lepnums” kolekcijas komplektā, ko varēs iegādāties katrs Latvijas iedzīvotājs. Atbalstīsim savu pilsētu un novadu, lai tas tiktu iekļauts unikālajā Cēsu Premium „Mūsu lepnums” kolekcijas komplektā! Piesaki sev mīļas un īpašas vietas Gulbenes pilsētā un novadā šeit: https://www.facebook.com/cesualus/app_320928401375278 http://www.draugiem.lv/cesualus/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *