• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ceļo, atklāj, iepazīsti un laimē lieliskas balvas!

img_8083-2Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar Gulbenes novada tūrisma uzņēmējiem un objektu apsaimniekotājiem no 15.maija līdz 1.oktobrim organizēs tūrisma akciju, aicinot apciemot dažādus Gulbenes novada tūrisma objektus un izmantot tur piedāvātos pakalpojumus.

Esam pārliecināti, ka katrā apceļošanas vietā būs kaut kas īpašs, ko redzēt, izjust, nobaudīt, uzzināt! Turklāt akcijas noslēgumā varēs laimēt lieliskas balvas! Galvenās balvas – planšetdators un velosipēds! Šo balvu, kā arī pārsteiguma balvu ieguvēji tiks izlozēti tūrisma akcijas noslēguma pasākumā, uz kuru tiks aicināti visi dalībnieki, kas būs iesūtījuši savas akcijas dalībnieka kartes.

Tūrisma akcijas brošūras ar informāciju par akcijas norisi un dalībnieka karti varēsi saņemt GUlbenes novada stendā starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2017”, kas no 3. līdz 5.februārim norisināsies Rīgā. Pēc izstādes tūrisma akcijas brošūras būs pieejamas arī aģentūrā, tūrisma informācijas centrā “Stāmeriena” un tūrisma informācijas punktos Litenes bibliotēkā un Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrā. Ceļo! Atklāj! Iepazīsti! Laimē!

Plašāka informācija par tūrisma akciju būs pieejama šeit, mājaslapā www.visitgulbene.lv, tuvojoties akcijas norises laikam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *