• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Brauc ar vilcienu un piedzīvo ziemu Gulbenē!

Pie mums, Gulbenes novadā, ir skaisti visos gadalaikos! Ja esi kādreiz šeit jau bijis, noteikti būsi gaidīts vēl – šobrīd aicinām izbaudīt un piedzīvot ziemu un tās skaistumu Gulbenē! Ja vēl neesi pie mums viesojies – šī ir lieliska iespēja iepazīt daudzveidīgo un interesanto tūrisma piedāvājumu mūsu novadā, turklāt to var darīt, ceļojot arī ar vilcienu!

Aicinām izmantot iespēju un nedēļas nogalē ar vilcienu no Rīgas doties uz Gulbeni, lai izzinātu kultūrvēsturisko un industriālo mantojumu, izgaršotu dažādās novada garšas, gūtu jaunas zināšanas un prasmes, izbaudītu dabas skaistumu un aktīvo atpūtu!

Gulbenes novada tūrisma piedāvājumā sev saistošas laika pavadīšanas iespējas atradīs ikviens. Ieskatam piedāvājam dažas idejas atpūtai Gulbenes novadā gan tiem, kas nolēmuši aplūkot pilsētu uz vienu dienu, gan tiem, kas plāno šeit pavadīt visu nedēļas nogali – ielūkojies ŠEIT!

Lai pilnvērtīgāk izplānotu savu atpūtu Gulbenes novadā, aicinām sazināties ar mums pa tālr. 26557582 vai rakstīt uz e-pastu: turists@gulbene.lv.

Vilciens no Rīgas uz Gulbeni kursē piektdienu vakaros, sestdienu rītos un svētdien ap pusdienlaiku, savukārt no Gulbenes tas uz Rīgu dodas sestdienās no rīta un vakarā un svētdienu pēcpusdienā. Precīzus vilcienu kursēšanas laikus no jebkuras pieturas šajā maršrutā var apskatīt vilcienu kustības grafikā AS “Pasažieru vilciens” mobilajā lietotnē vai mājaslapā. Arī Gulbenes–Alūksnes bānīša kursēšanas laiki ir pielāgoti pasažieru vilciena pienākšanas un atiešanas laikiem Gulbenes dzelzceļa stacijā.

Laipni gaidīti Gulbenes novadā!
 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *