• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Biļetes uz Dziesmu un Deju svētkiem sāks tirgot 3.martā

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās no šīgada 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Biļetes uz svētkiem sāks tirgot 3.martā.

Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi ar garajām rindām pie tirdzniecības kasēm, kā arī to, ka brīvdienās tiek solīts sals, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir parūpējusies, lai Gulbenes novada domes ēka, kurā atrodas “Biļešu paradīzes” kase, tiktu atvērta jau no pulksten 7.00, lai cilvēki, kas rindas ieņēmuši agri, varētu nokļūt iekštelpās, kur būs iespējams arī apsēsties. Biļešu tirdzniecība visā Latvijā, tostarp arī “Biļešu paradīzes” kasē Gulbenē (101.kabinetā), sāksies pulksten 11.00 un turpināsies līdz pulksten 17.00.

Vienā pirkuma reizē viens pircējs varēs iegādāties ne vairāk kā 4 biļetes uz vienu pasākumu. Bērni līdz 7 gadu vecumam, ja viņiem nebūs nepieciešama atsevišķa sēdvieta, pasākumus varēs apmeklēt bez maksas. Daudzbērnu ģimenēm, uzrādot “3+ Ģimenes karti” vai citu dokumentu, kas apliecina, ka ģimenes aprūpē ir vismaz trīs bērni, personām ar I, II vai III invaliditātes grupu, uzrādot atbilstošu apliecību, un politiski represētajām personām, uzrādot atbilstošu apliecību, tiks piemērota 10% atlaide no ieejas biļetes cenas.

Dziesmu svētku programma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *