• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Baudi ziemas priekus Gulbenes novadā!

Ziema mūs turpina priecēt, tādēļ aicinām baudīt dažādus ziemas priekus Gulbenes novadā! Ieskaties piedāvājumos, ļaujies piedzīvojumu garam un saņem kārtīgu adrenalīna devu!

Atpūtas kompleksā “Dīķsalas” Stradu pagastā varēsi piedzīvot aizraujošu izklaidi, dodoties piedzīvojumu braucienā ar bagiju pa apkārtnes laukiem un mežiem. Brauciens ļauj apvienot braukšanas azartu un drifta prieku. Tiek nodrošināts drošības ekipējums – ķiveres; bet būs nepieciešama B kategorijas autovadītāja apliecība. Interesanta aktivitāte, kas tiek piedāvāta atpūtas kompleksā, ir arī šaušana ar loku vai ar arbaletu. Izmēģini, cik precīzi vari trāpīt mērķī! Atpūtas kompleksa apkārtnē ir iespējams arī slēpot, inventāra noma gan netiek nodrošināta. Piedāvājumā – nakšņošanas iespējas, pirts, kubls (rezervējot iepriekš). Par apmeklējuma laiku lūgums sazināties iepriekš pa tālruni 29161840.
 
Tos, kas vēlas pārbaudīt vai arī uzlabot savas prasmes braukšanā, aicinām doties uz motorparku “Dimanti” Stāmerienas pagastā, kur ir pieejama autotrase braukšanas apmācības treniņiem slidenā ceļā. Turpat motorparka teritorijā atrodas jauks un omulīgs ugunskura namiņš, kur pēc aktivitātēm varēsi kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem noorganizēt kādu pikniku. Namiņu vari rezervēt arī, piemēram, kādu ģimenes svētku svinībām. Aktivitātes motorparkā “Dimanti” lūgums pieteikt iepriekš pa tālruni 29123416.
 
Daudzveidīgas, aizraujošas un pat mazliet ekstrēmas aktivitātes tev sarūpēs “Gulbene Adventures”. Šis ir pavisam jauns, nupat radies piedzīvojumu un aktīvās atpūtas serviss Gulbenē, kas gatavs piedāvāt atpūtas iespējas dažādām gaumēm. Šobrīd, kad aktuāli ir dažādi ziemas un sniega prieki, “Gulbene Adventures” piedāvā doties izbraucienos ar sniega motociklu, kvadricikliem vai restaurētu 4×4 “UAZ” automašīnu pa mežiem un laukiem. Šī būs iespēja gūt ne tikai pamatīgu adrenalīna devu, bet arī izbaudīt pasakaini skaistās, sniegotās ainavas. Vēl vari izmantot arī iespēju vizināties ar pūsli aiz sniega motocikla vai kvadricikla. Pirms braucieniem tiks veikta drošības instruktāža, bērniem nepieciešama rakstiska vecāku atļauja. Lai vienotos par saviem piedzīvojumiem piemērotāko laiku, lūgums sazināties iepriekš pa tālruņiem 25618028, 24117958.
 
Kamēr sniegs mūs visus priecē, noteikti izmanto arī iespēju pavadīt savu brīvo laiku slēpojot!
  • Gulbenes pilsētā iespēja slēpot ir Gulbenes slēpošanas-biatlona trasē, Dzirnavu ielā 3. Pieejamais trases garums – 2,5 kilometri. Trasē ir apgaismojums no plkst. 16:00 līdz 20:00.
  • Slēpot vari doties arī uz Vecgulbenes muižas Pils parku.
  • Ļauties aktīvai atpūtai, vērot burvīgu ainavu un priecāties par Stāmerienas pils daili varēsi Stāmerienas pagastā. Šeit ir sagatavota 3 kilometru trase. Auto vari novietot stāvlaukumā pie pils un sākt slēpojumu no pils parka.
  • Aptuveni 500 metrus gara trase slēpotājiem ir sagatavota Lejasciemā pie estrādes. Darba dienās no plkst. 16:30 līdz 20:00 tā ir apgaismota. Tāpat iespējams slēpot arī Lejasciema slēpošanas-rolleru trasē.
  • Apmēram 2 kilometrus gara apgaismota trase ir pieejama Daukstu pagasta “Āriņos”, ko ir sagatavojuši Pirtslietu darbnīcas saimnieki. Par trases izmantošanas iespējām sazinies pa tālr. 27430303!
  • Distanču slēpošanas trase pieejama arī Rankas pagasta Gaujasrēveļos. Gandrīz 4 kilometrus gara trase vijas caur Rankas kartonfabriku. Šeit būs iespēja ne tikai kārtīgi izslēpoties, bet arī baudīt gleznaino Gaujas upes ainavu, jo trase ved arī gar pašu upi.
Dodoties piedzīvojumos, esi atbildīgs un ievēro valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *