• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Baudi mākslas maršrutu Gulbenē!

Esi aicināts doties pastaigā pa Gulbeni, lai baudītu virtuālu mākslas ceļojumu pilsētas ielās, iepazīstot Gulbeni no viena vēsturiskā pilsētas centra Gulbenes stacijā līdz otram vēsturiskajam centram Vecgulbenes muižā.

Šajā nelielajā ceļojumā pa Gulbeni tev būs iespēja baudīt virtuālās mākslas telpas, sastopot 59 mākslinieku darbus no Gulbenes, Alūksnes, Carnikavas, Cēsīm, Limbažiem, Madonas, Rīgas, Rūjienas un Siguldas, kur katrs atradis savu īpašo vietu Gulbenes kartē. Mākslinieki izstādē “145 m virs jūras līmeņa” PILSĒTU interpretējuši visplašākajā veidā – kā vidi, kā ideju, kā realitāti, kā portretu, kā notikumu, kā sajūtu, domu vai krāsu. Būs aplūkojami  glezniecības, grafikas, keramikas, tekstila, datorgrafikas, foto un audiovizuāli darbi.

Dodies pastaigā pa pilsētu un uz zemes meklē uzlīmes ar QR kodu. Kopā tās ir deviņas. Šīs uzlīmes atradīsi pie Gulbenes dzelzceļa stacijas, Spārītes parkā, Gulbīšu parkā, pie pilsētas pulksteņa, pie Gulbenes novada vidusskolas (kādreizējās – ģimnāzijas) ēkas, pie strūklakas “Pakur, pakur…”, pie Gulbenes Evaņģēliski luteriskās baznīcas, Vecgulbenes muižas parkā un pie Gulbenes vēstures un mākslas muzeja. Ceļojums, apskatot visus virtuālās izstādes mākslas darbus, ilgs apmēram 1,5 – 2 stundas. 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *