• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Bānītis ved uz Balttour

No 8. līdz 10. februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 20. Starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour 2013”, kurā Gulbenes novads kopīgā stendā ar Alūksnes novadu un SIA „Gulbenes-Alūksnes bānītis” reklamēs Bānīša 110. dzimšanas dienu.

Izstādes apmeklētājus priecēs stenda vizuālais noformējums – stilizēts Bānīša vagons, kas piesaistīs uzmanību no ārpuses ar reālo izskatu un pamanāmiem gaismas un skaņas efektiem, kā arī ieinteresēs ar pārsteigumiem, kas sagaidīs vagona iekšpusē. Par stenda dizainu rūpējas mākslinieks Ivars Vecāns.

Ienākot improvizētajā vagonā, pirmkārt, būs iespējams sajust dzelzceļa atmosfēru, apskatot oriģinālos vagona solus un melnbaltās dzelzceļa staciju ēku fotogrāfijas. Otrkārt, vagonā ikvienu sagaidīs degustācijas un dažādas aktivitātes.

Gulbenes novada mājražotāji cienās ar garšīgiem un ekoloģiskiem lauku labumiem, savukārt Alūksnes novads izstādes viesiem dos iespēju izkalt Alūksnes monētu, kā arī piedalīties Alūksnes novada muzeju piedāvātajās aktivitātēs. Stendā būs iespējams arī uzzināt plašu informāciju par mazo vilcieniņu un Alūksnes un Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu. Izstādes apmeklētāji varēs saņemt jau tūristu iecienītās Gulbenes un Alūksnes novada tūrisma kartes, kā arī 5 krāsainus un interesantus Gulbenes novada tematisko maršrutu piedāvājumus. Tāpat ikviens savā īpašumā varēs iegūt pasākumu brošūru, kurā būs iekļauta informācija par Bānīša aktivitātēm un kursēšanas laikiem, kā arī abu novadu nozīmīgākie pasākumi.

Uz tikšanos Rīgā, “Balttour 2013”!

Laura Lulle
PA “Gulbenes tūrisma un
kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”
tūrisma speciāliste

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *