• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Bānītis ceļā uz 110…

1.septembrī bānītis atzīmēs 109. gadadienu. Par godu šim notikumam no plkst. 11:00 – 14:00 visiem interesentiem būs iespēja doties ekskursijās pa Gulbenes dzelzceļa depo, kā arī izbraukt ar rokas drezīnu un motordrezīnu. Un kur nu šajā dienā bez “Stacijas bufetnieču” izdarībām uz perona un kalšanas paraugdemonstrējumiem depo smēdē. Svētku dienā arī bērni varēs izklaidēties dažādās atrakcijās, bet lielie – izvēlēties sev tīkamākos suvenīrus.

No plkst. 12:00 Stāmerienas stacijā par tīkamām izjūtām gādās pūtēju ansamblis “Pažarnieku Dixi”, ansamblis no Kaļiņingradas un koncertprogramma bērniem ar rotaļām “Vien, divi, trīs un tu esi brīvs!”, kā arī stepa dejotāju grupa “Soul Tap”. Skatītājus ar dančiem un dziesmām priecēs gan pagasta, gan novada lieli un mazi mākslinieki.

Dienas garumā darbosimies radošās darbnīcās, būs iespēja piedalīties lielās jubilejas tortes “Bānītim 110” veidošanā, baudīsim bazāra rosību un jautrību, bet nakts tumsā plkst. 22:00 ugunīgs pārsteigums. Savukārt no plkst. 21:00 – 03:00 ballē spēlē grupa “Galaktika”.

Alūksnes stacijā no plkst. 9:00 norisināsies Latvijas amatnieku un ražotāju tirgus, dažādas atrakcijas bērniem un pieaugušajiem, laba mūzika, par kuru visas dienas garumā gādās populāri Latvijas mūziķi: Liene Šomase, Normunds Rutulis, Roberts Ošiņš (LR2), Andris Skuja u.c. Pasākumu vadīs LR2 ētera balsis Gunārs Jākabsons un Sandra Glāzupa. Bānīša saigaidīšana notiks kopā ar īpašajiem viesiem – folkloras kopu „Vilki” un „Vilcenes”, taču vakarā – no plkst. 22:00 visi aicināti uz Bānīša svētku balli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *