• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

„Balttour” izstādē prezentēs Gulbenes novadu.

No 7.-9. februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 21. Starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour 2014”, kas ir lielākā tūrisma izstāde Baltijā un ik gadu vienkopus pulcē tūrisma interesantus un dažādus tūrisma pakalpojumu sniedzējus. 

Gulbenes novads kopīgā stendā ar Alūksnes novadu un SIA „Gulbenes-Alūksnes bānītis” reklamēs Bānīti un piedāvās dažādas atpūtas iespējas abos novados.

Arī šogad izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt stilizēto Bānīša vagonu un izjust dzelzceļa atmosfēru. Improvizētajā vagonā būs iespēja iejusties Bānīša pasažiera lomā, uzzināt vairāk par Bānīti gan caur fotogrāfijām, gan stāstiem un izbaudīt dažādās Gulbenes un Alūksnes novada sagatavotās aktivitātes. Gulbenes novadu šogad pārstāvēs saimniecības „Birzupes 2” saimnieks Vilis Kļaviņš,ļaujot ikvienam nobaudīt lauku labumus no Gulbenes novada, savukārt par jautrību un iespēju izsmieties gādās slavenās Gulbenes bufetčicas.  Alūksnes novads Bānīša vagona apmeklētājus aicinās uz pastalu gatavošanu, mudinās uzzināt vairāk par Malēniešu dialektu un liniem.                                                    

Stendā būs iespējams uzzināt plašu informāciju par Bānīti, Alūksnes un Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu, plānotajiem pasākumiem šogad, jauniem tūrisma objektiem un iespējām novados.

Izstādes apmeklētāji varēs saņemt jau tūristu iecienītās Gulbenes un Alūksnes novada tūrisma kartes, kā arī 7 krāsainus un interesantus Gulbenes novada tūrisma maršrutu piedāvājumus.                                                                                                           

Šogad izstāde ir īpaši ievērojama, jo Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta, līdz ar to Latviju šogad apmeklēs ievērojami vairāk tūristu un mediju nekā parasti. Mēs visus aicināsim apmeklēt Gulbenes pilsētu un novadu, un izbaudīt Latviju arī pie mums.                                                      

Uz tikšanos Rīgā, “Balttour 2014”!

PA “Gulbenes tūrisma un

kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” kolektīvs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *