• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Atpūties uz ūdens maijā!

Pavasaris ir klāt, upēs un ezeros beidzot arī mūsu pusē ledus ir atkāpies, dodot iespēju sākt baudīt atpūtu pie ūdens. Maiju Gulbenes novadā veltīsim ūdens tematikai, piedāvājot izbaudīt gan laivošanu pa Pededzi, gan SUP fitnesu Stāmerienas ezerā, gan piedalīties makšķerēšanas sacensībās, gan arī baudīt laisku atpūtu un interesantu piedāvājumu kādā skaistā vietā pie ūdens Rankas pagastā.

Maija svētdienās ikviens aicināts izbaudīt atvērto laivošanu pa Pededzes upi sadarbībā ar laivu bāzi “Laivot.lv” un laivu nomu “Pededzes laivas”. Katrs var izvēlēties sev piemērotāko datumu (1., 8., 15., 22. vai 29.maijs) un maršrutu, pieteikt braucienu pa tālr. 22151577 un izbaudīt laivojumu pa Latvijas nepieradināto pērli – Pededzi! Tas būs ne vien interesants piedzīvojums, bet arī lieliska atpūta svaigā gaisā un iespēja gūt pozitīvas emocijas un kārtīgu enerģijas lādiņu, uzsākot vasaras piedzīvojumus. 

Piedāvājumā ir vienas dienas maršruti:

  • plkst. 10:00 Guldupes ieteka Pededzē – P35 ceļa tilts (19 km posms, kas vidēji veicams ~ 5 stundu laikā);
  • plkst. 10:00 Guldupes ieteka Pededzē – laivu bāze “Laivot.lv” (12 km posms, kas vidēji veicams ~3 stundu laikā);
  • plkst. 12:00 P35 ceļa tilts – laivu bāze “Laivot.lv” (7 km posms, kas vidēji veicams ~2 stundu laikā);
  • plkst. 14:00 P35 ceļa tilts – laivu bāze “Laivot.lv” (7 km posms, kas vidēji veicams ~2 stundu laikā).

Cena par divvietīgas laivas nomu ar piegādi: 25 EUR – 2 stundu maršrutam, 30 EUR – 3-5 stundu maršrutiem. Iespējams izīrēt arī vienvietīgus kajakus un SUP dēļus. Dodoties laivot, aicinām izvēlēties atbilstošu apģērbu un apavus, kā arī padomāt par kādu ēdienu vai našķi, ar ko remdēt izsalkumu. 

25.maijā plkst. 19:00 ikvienu sagaida vēl nebijis notikums Gulbenes novadā – SUP fitness Stāmerienas ezerā atpūtas vietā “Lāčauss”. Kopā ar veselības sporta speciālisti un fitnesa treneri Oniksu Balodi būs iespēja baudīt ekskluzīvu fitnesa treniņu, supojot pa Stāmerienas ezeru. Dalības maksa – 7 eiro. Dalības maksā ietilpst arī SUP dēļa īre. Nepieciešamības gadījumā ir iespējams nodrošināt nokļūšanu no Gulbenes uz Stāmerienu un atpakaļ. Pieteikšanās SUP fitnesam, kā arī transportam – pa tālr. 26477710 (Liene). Būs iespēja arī baudīt gan veselīgus dzērienus, gan siltu tēju.

28.maijā plkst. 11:00 Daukstu pagasta Krapā “Liepiņu” māju dīķī notiks makšķerēšanas sacensības ar paštaisītām lazdas kātu makšķerēm “Krapas karūsa 2022”. Reģistrācija sacensībām no plkst. 11:00, starts sacensībām tiks dots plkst. 11:30. Lomu svēršana paredzēta plkst. 13:00, bet pēc tās plkst. 13:30 notiks veiksmīgāko makšķernieku apbalvošana. Būs arī cienāšanās ar zivju zupu, atrakcijas un uzdevumi līdzjutējiem. Sacensībās varēs piedalīties tikai ar uz vietas izgatavotu makšķeri, aukla, atsvari un āķi tiks nodrošināti. Sīkāka informācija pa tālr. 28628058 (Edijs).

Viesu nams “Mīlmaņi” Rankas pagastā maijā ir sarūpējis īpašu piedāvājumu darba kolektīviem. Darbdienās kopā ar kolēģiem būsiet gaidīti izbaudīt laivošanu Gaujas augštecē (piedāvājumā ir brauciens ar ērtām gludūdens kanoe laivām 1 stundas maršruts no “Dzērvju” līkuma līdz “Mīlmaņiem” un 4 stundu maršruts no Jaunpiebalgas līdz “Mīlmaņiem”), gardas vakariņas vai pašu pagatavoto gaļu un dārzeņus tandirā, laisku atpūtu, ienirstot karstā kublā, un “Vecpāpanu” mājas vīnu degustāciju. Pieteikšanās – pa tālr. 29149474 vai e-pastā: inga.dikmane@inbox.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *