• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Atpūties pie ūdens!

Vasara rit pilnā sparā, un sinoptiķi sola, ka pavisam drīz termometra stabiņš atkal pakāpsies līdz 25 un vairāk grādu atzīmei, tādēļ jau laikus sāc plānot savu atpūtu karstajās vasaras dienās! Esam sagatavojuši apkopojumu – kur un ko vari darīt Gulbenes novadā pie un uz ūdeņiem.

Ja vēlies izbraukt pa upi ar laivu, tad mēs iesakām Pededzes upes ainaviskos un ozoliem rotātos līkločus, ko piedāvā izbaudīt laivu noma “Laivot.lv”  (tālr. 22151577) un lauku māja „Pededzes” (tālr.29169997) Litenes pagastā, kā arī Gaujas augšteces atšķirīgo plūdumu, par kuru vislabāk zinās un laivas izīrēs viesu nama „Mīlmaņi” saimniece (tālr. 29217525) Rankas pagastā. Divas kanoe laivas piedāvā arī Stāmerienas pagasta atpūtas komplekss „Vonadziņi” (tālr. 20004328), savukārt kajaku – „Stāmerienas SUP” (tālr. 29259527)

Airu laivas būs vairāk piemērotas ezera baudīšanai, kā arī makšķerēšanai. Tās vari meklēt atpūtas vietā „Pincikājas” (tālr. 26552452) Lejasciema pagastā, atpūtas kompleksos „Ziedugaravas” (tālr. 29123416), „Vonadziņi” (tālr. 20004328) un „Sonāte” (tālr. 29460601) Stamerienas pagastā, lauku mājā „Ozoldruvas” (tālr. 29153677) Galgauskas pagastā un brīvdienu parkā „Rei Lī” (tālr. 26453534) Tirzas pagastā.

Gulbenes novada atpūtas kompleksu piedāvājumos ir arī katamarāni jeb ūdens velosipēdi. Tie ir ideāli piemēroti brīvā laika pavadīšanai mierīgos ūdeņos. Vari tos izīrēt gan uz stundu, gan visas dienas atpūtai uz ūdens. Kur un kā, piedāvājumu skaties šeit!

Ja gribas izmēģināt izbraucienu ar SUP dēli, tad īsti piemērots būs skaistais Stāmerienas ezers, ko piedāvā izbaudīt „Stāmerienas SUP”. SUP dēļus vari iznomāt arī atpūtas kompleksā „Lācītes” (tālr. 20306099) Rankas pagastā un atpūtas vietā „Pincikājas”.

Ūdens bumbas ir aizraujoša laika pavadīšana ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Turklāt jautri būs ne vien tās lietotājam, bet arī skatītājiem. Jautrību ūdens bumbā garantē atpūtas komplekss „Sonāte”.

Ja esi gana drosmīgs un vēlies izmēģināt kabeļveikbordu, dodies uz Tirzu – brīvdienu parku „Rei Lī” un izaicini sevi veikošanā.

Pavisam jauns un svaigs piedāvājums no atpūtas kompleksa „Ziedugravas”! Iespēja īrēt plostu kompānijai līdz 15 personām. Uz plosta var novietot arī galdiņu uzkodām. Piesaki šo jauno pakalpojumu pa tālr. 29123416.

Ja dod priekšroku aktīvākām izklaidēm, noteikti iesakām draugu kompānijā uzspēlēt pludmales volejbolu, kādā no labiekārtotajiem smilšu laukumiem.

Savukārt lauku mājā „Ozoldruvas” varēsi izbaudīt šķēršļu un saliedēšanās taku, kas ved gar Tirzas upi. Izaicinājumi un jautrība divu vai piecu stundu garumā – izvēle ir jūsu ziņā. Piesakies pa tālr. 29153677.

Kas gan tā par vasaru bez nakšņošanas teltī? Kaut vienu reizi gadā mosties zaļas pļavas ielokā ar putnu dziesmām un pirmajiem saules stariem. Un ja vēl turpat blakus labiekārtota atpūtas vieta vai peldvieta! Esam apkopojuši gan tās, ko piedāvā mūsu uzņēmēji, gan tās, par kurām rūpējas pagastu pārvaldes.

Šo un citu informāciju par atpūtu pie ūdens skaties mūsu svaigākajā piedāvājumā šeit! 

Visu informāciju par tūrisma un atpūtas piedāvājumiem meklē – www.visitgulbene.lv 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *