• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Atpūties ar pilnu tvaiku!

1.jūnijā aicinām apmeklēt Izglītojošu un interaktīvu centru “Dzelzceļš un Tvaiks” – piedalīties ekskursijās, tematiskajās nodarbībās un pavadīt tvaika lokomotīvi “Ferdinands” savā ikdienas reisā. 

Kā ierasts, centrs piedāvās ekskursijas, kuru laikā varēs iepazīt dzelzceļa pasauli, darbojoties ar interaktīvām ierīcēm. Ekskursiju cenas skatāmas šeit

Plkst. 14:00 tiks piedāvāta tematiskā nodarbība “Nākotnes vilciena būve”. Tās laikā uzdevums būs uzbūvēt savu nākotnes vilcienu – kustēties spējīgu papīra modeli, un piedalīties to braukšanas sacensībās. Dalības maksa – 3,00 EUR.

Plkst. 15:00 aicinām uz nodarbību, kuras laikā vajadzēs centra logo darināt dažādās mākslas tehnikās. Dalības maksa – 3,00 EUR. 

Nodarbībām aicinām pieteikties iepriekš, zvanot pā tālruni 25448661. 

Papildus pasākumiem centrā, bērni līdz 18 gadu vecumam tiek aicināti bez maksas doties ekskursijā ar elektrovilcieniņu, kas nepilnas stundas garā braucienā ļaus apskatīt skaistākās Gulbenes pilsētās vietas, bet vilcieniņa vadītājs-gids pastāstīs par pilsētas vēsturi un attīstību. Vilcieniņš kursē no Gulbenes dzelzceļa stacijas, Dzelzceļa iela 8. 

Sāciet savu vasaras brīvlaiku aktīvi un ar pilnu tvaiku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *