• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Atpūtas un izklaides iespējas visām paaudzēm “Taurenis lec”

“Taurenis lec” piedāvā atpūtas un izklaides iespējas visām paaudzēm Jūsu izvēlētā vietā un laikā – piepūšamās atrakcijas, lielformāta spēles, pārvietojamo kublu un pārvietojamo pirti. Ir iespēja iegādāties arī popkornu.

  • Piepūšamās atrakcijas un lielformāta spēles gan lieliem, gan maziem

Lielisks papildinājums bērnu ballītēm vai korporatīvajiem pasākumiem ir piepūšamās atrakcijas un lielformāta spēles, ko var uzstādīt gan ārā, gan iekštelpās.

Šobrīd piedāvājumā trīs piepūšamās atrakcijas – “Lego”, “Tīģeris” un “Šķēršļu josla”. Savukārt sportiskā atrakcija “Sumo”, kas imitē sumo cīņu, azartiski aizraus pat vispasīvāko pasākuma viesi.

Uzņēmuma arsenālā ir arī mīļākā bērnības galda spēle “Cirks”, kas ir pieejama krietni lielākā izmērā, nekā esam ieraduši to redzēt – 3×3 m. Līdz ar to tā būs brīnišķīga izklaide bez vecuma ierobežojuma arī brīvā dabā ģimenes, kolēģu vai draugu lokā.

Neviena ballīte nav iedomājama bez našķiem, tāpēc papildus tiek piedāvāts iegādāties arī popkornu. Par to vairāk ŠEIT.

Atrakciju un spēļu tehniskā informācija un nomas maksa aplūkojama ŠEIT

  • Pārvietojamais kubls

Mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā ļoti liela nozīme ir kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai, tālab uzņēmums piedāvā iznomāt pārvietojamo kublu izklaidei, atpūtai, relaksācijai, romantikai. To ir ērti pārvietot uz teju jebkuru Jūsu izvēlētu vietu. Kubls ir aprīkots ar gaisa masāžu, LED apgaismojumu un glāžu turētāju, lai Jūsu atpūtu padarītu vēl baudāmāku un bezrūpīgāku.

Kubls atrodas uz auto piekabes, ko iespējams pārvadāt ar B kategorijas autovadītāja apliecību. Ja auto ir āķis, brauc pakaļ pats, ja nē, tad iespējams piegādāt.

Papildus tiek piedāvāts iegādāties malku maisos: 40l 4 EUR.

Pārvietojamā kubla tehniskā informācija un nomas maksa aplūkojama ŠEIT

  • Pārvietojamā pirts (ar iespēju tajā nakšņot)

Viens no veselīgas atpūtas veidiem ir pēršanās pirtī, ko esam pārņēmuši no mūsu senčiem. “Taurenis lec” pārvietojamajai pirtij piemīt vairākas pozitīvas īpašības – ļauj uzlabot veselību, relaksēties un baudīt dabas ainavu skaistumu, lai veselā miesā mājotu vesels gars.

Pirts priekštelpu ir iespējams pārvērst par nelielu istabiņu, jo tās mēbeles ir transformējamas, pārveidojot par gultasvietu divām personām vai ģimenei ar mazu bērniņu. Šāda iespēja atvieglo rūpes par nakšņošanas iespējām, ja pirti esat izvēlējušies izmantot ainaviskā vietā.

Pirts atrodas uz piekabes, ko iespējams pārvadāt ar BE kategorijas autovadītāja apliecību. Ja Jūsu auto ir āķis un Jums ir atbilstoša kategorija, tad pirtij var braukt pakaļ pats, ja nē, tad var piegādāt.

Papildus tiek piedāvāts iegādāties malku maisos: 40l 4 EUR.

Pārvietojamās pirts tehniskā informācija un nomas maksa aplūkojama ŠEIT

Saziņai:

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *