• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Atklāj un iepazīsti Gulbenes novadu izstādē “Balttour 2017”!

IMG_8697No 3. līdz 5.februārim Rīgā, Ķīpsalas hallē norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2017”, kas ik gadu vienkopus pulcē tūrisma nozares profesionāļus un atklāj jauno tūrisma sezonu. Ikvienam izstādes apmeklētājam būs iespēja uzzināt informāciju arī par Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu, plānotajiem pasākumiem, kā arī jauniem tūrisma objektiem un atpūtas iespējām novadā.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un Litenes tūrisma informācijas punkta darbiniekiem izstādē pievienosies arī Gulbenes novada tūrisma uzņēmēji un mājražotāji. Gulbenes stendā būs iespējams nobaudīt SIA “Pakalnieši” gardos mājas sierus, kopā ar atraktīvajiem z/s “Birzupes 2” saimniekiem ielūkoties maizes cepšanas tradīcijās. “Latvijas dārgakmeņu, pusdārgakmeņu” ražotnes pārstāvji pastāstīs, kur Gulbenes novada teritorijā var iegūt dārgakmeņus, savukārt “Laivot.lv” pārstāvji atklās, kuri ir labākie laivotāju maršruti. Stendā ikviens varēs iepazīties arī ar Gulbenes-Alūksnes bānīša laupītājiem, kas sev līdzi būs atveduši ne mazums aizraujošu stāstu.

Ikviens interesents varēs saņemt jaunos Gulbenes novada informatīvos tūrisma bukletus, kā arī šīsvasaras tūrisma akcijas brošūras, kas aicinās ceļot pa novadu, iepazīt novada tūrisma objektus, uzzināt interesantus stāstus un sakrāt Gulbenes novada “pērles”. Pirmo ierakstu akcijas brošūrā varēs saņemt jau izstādes laikā. Apmeklējot vismaz 10 no akcijā iekļautajiem objektiem, noslēgumā būs iespējams laimēt velosipēdu, planšetdatoru un citas vērtīgas balvas. Ceļo! Atklāj! Iepazīsti! Laimē!

Tiekamies izstādē-gadatirgū “Balttour 2017” Rīgā no 3. līdz 5.februārim!

DSC_3182 IMG_6962 2016-07-12 23.50.52 laivot.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *