• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aģentūra, IIC “Dzelzceļš un Tvaiks”, Stāmerienas pils un elektrovilcieniņš – apmeklētājiem slēgti

Ņemot vērā pieaugušo ar Covid-19 inficējušos skaitu novadā, Gulbenes novada pašvaldība ar domes priekšsēdētāja Normunda Audziša 2020.gada 28.jūlijā izdoto rīkojumu vismaz uz turpmākajām divām nedēļām, no 2020.gada 29.jūlija līdz 12.augustam, nosaka stingrākus ierobežojumus slimības izplatības ierobežošanai Gulbenes novadā.

Ierobežojumi nosaka, ka tiek slēgtas pašvaldības iestādes apmeklētājiem klātienē, tostarp arī pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”. Konsultācijas un tūrisma informācijas sniegšanu nodrošināsim attālināti. Aicinām sazināties ar mums telefoniski pa tālruni 26557582 vai elektroniski e-pastā: turists@gulbene.lv. Uzklausīsim jautājumus un palīdzēsim rast risinājumu!

Aicinām izmantot arī  mūsu mājaslapu www.visitgulbene.lv, kur ir pieejama informācija par tūrisma un atpūtas iespējām Gulbenes novadā, dažādi ekskursiju piedāvājumi un maršruti.

Ņemot vērā, ka aģentūra būs slēgta klātienes apmeklētājiem, diemžēl nevarēs iegādāties biļetes arī “Biļešu paradīzes” kasē. Taču var droši zvanīt pa tālruni 26557582, lai rezervētu nepieciešamās biļetes uz pasākumiem.

Šajā laikā nekursēs Gulbenes elektrovilcieniņš (sīkāka informācija pa tālruni 26557582).

Apmeklētājiem slēgtas ir arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” struktūrvienības: izglītojošs un interaktīvs centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” (tālrunis informācijai 25448661, e-pasts: turists@gulbene.lv), tūrisma informācijas centrs “Stāmeriena”, kas atrodas Stāmerienas pilī (tālrunis informācijai 25755784, e-pasts: stameriena.tic@gmail.com). Aicinām apskatīt pils parku un baudīt pils apkārtni! Pulksten 23.00 un 24.00 uz pils sienas aicinām vērot multimediālo ekspozīciju par pils un fon Volfu dzimtas vēsturi!

Esiet piesardzīgi!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *