• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Atjauno tūrisma informācijas stendus

Lai veicinātu Gulbenes novada tūrisma infrastruktūras sakārtošanu, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir uzsākusi darbus pie informācijas stendu informācijas satura nomaiņas un jaunu stendu izvietošanas vietās, kur stendi līdz šim nebija izvietoti, bet būtu nepieciešami.

Informācijas stendi atrodas stratēģiski nozīmīgās vietās, iebraucot Gulbenes novadā un Gulbenes pilsētā. To mērķis ir sniegt tūristiem informāciju par tūrisma uzņēmējiem, pakalpojumu sniedzējiem, naktsmītnēm, ēdināšanas uzņēmumiem Gulbenes novadā, kā arī citu būtisku informāciju, piemēram, kur var iznomāt velosipēdus, SUP dēļus, saņemt veloservisa pakalpojumus u.c.

Kopumā tiks atjaunoti 10 stendi. Informācija uz tiem ir pieejama latviešu un angļu valodā. Uz visiem stendiem ir izvietots QR kods, kas aizved uz mājaslapu www.visitgulbene.lv, lai nepieciešamības gadījumā tūrists var saņemt pilnīgāku informāciju par sev interesējošu objektu, naktsmītni vai citu uzņēmumu.

Šobrīd jau ir uzstādīti 4 jaunie stendi, iebraucot Gulbenes novadā no Balvu, Alūksnes, Cēsu novada puses. Tuvākajā laikā tiks mainītas informācijas satura planšetes uz vecajiem stendiem un izvietotas uz jaunajiem. Darbi tiek veikti sadarbībā ar pagastu pārvalžu vadītājiem, saņemot atbalstu gan jauno stendu vietu izvēlē, gan informācijas atlasē un maketēšanā. Darbus veic SIA “Zetech”, kopējās darbu izmaksas – 7650 eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *