• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Atjauno spēkus pirtī!

   

Šis ir īstais laiks doties uz kādu jauku pirtiņu, kārtīgi izpērties un izsildīties uz lāvas! Pirts attīra gan organismu, gan dvēseli. Tā ir lieliska iespēja atjaunot spēkus un uzkrāt patīkamas emocijas. Ielūkojies, kur to vari izdarīt Gulbenes novadā!

Atpūtas kompleksā “Dīķsalas” vari ļauties pirts prieku baudīšanai pirts ēkas pirtiņā vai peldei karstā ūdens kubulā, kā arī atpūsties Lux namiņā uz salas ar saunu un pat džakuzi.

Atpūtas kompleksā “Ziedugravas” iespējams sildīties gan lielākās kempinga mājiņas pirtiņā, gan arī pirts ēkā. 

Atpūšoties atpūtas kompleksā “Vonadziņi”, iepriekš vienojoties, varēsi izkarsēties pirtiņā un izmantot arī baseinu vai masāžas dušu (pēc izvēles).

Īsti pirts cienītāji novērtēs iespēju nopērties melnajā dūmu pirtī un pēc tam ļauties peldei karstā ūdens kublā. Šos priekus vari baudīt atpūtas kompleksā “Lācītes”.

Arī viesu namā “Mīlmaņi” viesiem tiek piedāvāta iespēja izbaudīt melno pirtiņu un relaksēšanos karstā ūdens kublā, vērojot skaistas ziemas ainavas. Jāpiebilst, ka viesu nama pirtiņa atrodas pašā Gaujas krastā.

Iespēju kārtīgi nopērties ar līdzpaņemtajām slotiņām vai relaksējoši izkarsēties uz lāvas jaukajā mucveida pirtiņā, kā arī baudīt peldi karstā ūdens kublā piedāvā arī saimniecība “Purenes”.

Viesi vienmēr ir gaidīti arī “Mežsētu” pirtiņā. Ja pēc pirts vēlēsies uz brīdi atveldzēties, ar saimniekiem iepriekš sarunājot, dīķī, kas atrodas līdzās pirtiņai, iespējams izcirst āliņģi.

Lauku māja “Gāršas” piedāvā baudīt nesteidzīgu un romantisku atpūtu lauku vidē. Viesiem tiek piedāvāta arī iespēja relaksēties saunā.

Lauku mājā “Mežvidi” īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem, dabas tūrisma un veselīgas lauku pirts cienītāji.

Jauka vieta divvientulībai vai ģimeniskai atpūtai ir Saliņmuižas namiņš Gaujas krastā. Viesiem tiek piedāvāta arī pirtī iešana.

Ja esi nolēmis netraucēt izbaudīt brīvdienas pie dabas, īstā vieta būs lauku māja “Riesti”.  Saimnieki ir parūpējušies par iespēju viesiem izbaudīt arī pirti un karstā ūdens kubla peldes.

Pirts priekus veselai miesai un spirgtam garam dodies baudīt uz “Pincikāju” pirti, relaksācija kublā un, iespējams, arī ziemīga pelde Sudala ezerā noteikti palīdzēs atbrīvoties no ikdienā uzkrātā noguruma un steigas. 

Izmanto iespēju baudīt lauku romantiku, siltu pirtiņu un atpūtu karstā ūdens kublā vai peldi dīķī izcirstajā āliņģī saimniecībā “Dzelzavieši”. Lieliska atpūta piederas ne tikai svētkiem, bet arī ikdienai – palutini sevi!

“Pirtslietu darbnīcas” pirtiņā varēsi ne tikai kārtīgi izbaudīt pirts rituālus un lieliski atpūsties, bet arī uzzināt par pirtslietu izgatavošanu un varbūt pat pats iegādāties kādu ar pirti saistītu lietu.

Ja tev ir sakārojies būt prom no visiem, lauku māja “Ozoldruvas” gaida tieši tevi! Tā ir skaista vieta meža ielokā, kur smelties enerģiju no dabas. Atjaunot miesu un garu varēsi īstā lauku pirtiņā.

Skaistu atpūtu un lielisku relaksāciju varēsi izbaudīt Vecgulbenes muižas viesnīcā, kur visiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt arī SPA centru ar saunu un džakuzi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *