• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ar vilcienu no Rīgas uz Gulbeni!

Jau šajā nedēļas nogalē aicinām ikvienu interesentu doties ar vilcienu no Rīgas uz Gulbeni un šeit lieliski atpūties, atklājot Gulbenes novada kultūrvēsturiskā mantojuma un dabas bagātības, izzinot vēstures lappuses piļu un muižu stāstos, baudot dabas skaistumu pastaigās, pārgājienos un velobraucienos, ļaujoties tūrisma uzņēmēju daudzveidīgajam piedāvājumam – izgaršojot, sajūtot, izmēģinot ko jaunu!
 
Ceļošana ar vilcienu ir ērta, droša un lēta. Pa ceļam ir iespēja vērot apkārtnes ainavas, līdzi var ņemt arī velosipēdu, ko aicinām arī noteikti darīt!
 
Gulbenes novadā ir ļoti daudzveidīgs tūrisma piedāvājums, tādēļ katram būs iespēja atrast un izvēlēties lielisku atpūtu pēc savas gaumes un interesēm. Ieskatam piedāvājam dažas idejas atpūtai gan aktīvākiem tūristiem, gan baudītājiem, gan arī ģimenēm – ielūkojies ŠEIT!
 
Aicinām sazināties arī ar mums pa tālr. 26557582, palīdzēsim izplānot tavu atpūtu Gulbenes novadā!
 
Vilciens no Rīgas uz Gulbeni kursēs visu vasaru piektdienu vakaros, sestdienu rītos un svētdien ap pusdienlaiku, savukārt no Gulbenes tas aties sestdienās no rīta un vakarā un svētdienu pēcpusdienā. Precīzus vilcienu kursēšanas laikus no jebkuras pieturas šajā maršrutā var apskatīt vilcienu kustības grafikā AS “Pasažieru vilciens” mobilajā lietotnē vai mājaslapā. Arī Gulbenes – Alūksnes bānīša kursēšanas laiki ir pielāgoti pasažieru vilciena pienākšanas un atiešanas laikiem Gulbenes dzelzceļa stacijā.
 
Būsiet laipni gaidīti Gulbenes novadā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *